W sobotę 6 lipca 2019r., mimo niezbyt przychylnej pogody, odbył się kolejny festyn rodzinny organizowany w gminie Mrągowo przez wójta, radę sołęcką, OSP i Bibliotekę Publiczną oraz niezawodnych mieszkańców Wyszemborka.

To już dziewiąta plenerowa impreza w cyklu organizowana w gminie. W ramach festynu rodzinnego odbyły się między innymi: pokaz pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży w wykonaniu WOPR Mrągowo, rejs łodzią po jeziorze Salęt czy pokaz gaszenia pożaru specjalnym sprzętem strażackim zainscenizowanym OSP Wymszebork. - Niezwykłym zainteresowaniem okazały się dwie hydronetki. Dzieci i młodzież nie mogły się wręcz doczekać swojej kolejki. Dużym powodzeniem cieszyło się także stoisko biblioteczne czy różnego rodzaju zabawy grupowe. Cieszymy się, że wspaniale bawili się nie tylko młodzi, lecz również dorośli  - podkreśla sołtys i radna Rady Gminy Mrągowo Mariola Grzesiak.  

- Pragnę podziękować wszystkim za wszelką pomoc w organizacji i czuwaniu nad sprawnym przebiegiem imprezy. Jestem dumna, że dzięki dobrej współpracy nasze imprezy były i są tak udane. Pozostaje tylko życzyć, by nigdy nie zabrakło ludzi tak oddanych, pełnych poświęceń i chętynch do współpracy - dodaje Mariola Grzesiak.

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij