Trzygwiazdkowy hotel z duszą, usytuowany na Jaszczurczej Górze 24 w Mrągowie obchodził 30-lecie istnienia. Obiekt Solar Palace SPA & Wellness, który początkowo był pensjonatem, obecnie jest jednym z najbardziej obleganych hoteli w Mrągowie. 

W sobotę 13 lipca, w przepięknym ogrodzie Hotelu Solar Palace SPA & Wellness, odbył się uroczysty event, na który zostali zaproszeni byli i obecni pracownicy oraz zaprzyjaźnione mrągowskie przedsiębiorstwa, z którymi na przestrzeni tych trzydziestu lat współpracowali właściciele.

- Historia hotelu sięga 1984 roku, kiedy to wspólnie z żoną Lilą kupiliśmy działkę nad jeziorem Czos z myślą o budowie domu. Pięć lat później powstał pensjonat. I tak zaczęła się jedna z największych przygód w naszym życiu – mówi Waldemar Najmoła, właściciel Hotelu Solar Palace SPA & Wellness. - W tym roku doczekaliśmy się wyjątkowego jubileuszu, okrągłej rocznicy 30-lecia, która bardzo motywuje do dalszego podnoszenia jakości oferowanych usług.

Fot. Hotelu Solar Palace SPA & Wellness.

Położony tuż nad jeziorem Czos hotel, w sąsiedztwie mrągowskiego amfiteatru, od samego początku zyskał miano jednego z najmodniejszych punktów na mapie miasta. Wielu gości, zarówno tych z kraju, jak i zza granicy, zachwyca się tajemniczym ogrodem zaprojektowanym przez właścicielkę Lilę Najmołę.