Budextan Oficerska

Restauracja Ceglana w Mrągowie 11 lipca 2019 od godziny 19.00 wypełni się stand-uperami z całej Polski, a nawet z Londynu. Komicy będą testować swój nowy materiał. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na operację chorej Kingi.

 Za ponad 190 tys. zł można mieć wiele: mały domek na wsi czy sportowe auto. Dla 24-letniej Kingi z Kętrzyna marzeniem jest by po prostu stanąć na własnych nogach. Kinga od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe Na co dzień porusza się przy balkoniku, natomiast na spacery wyjeżdża wózkiem elektrycznym. Ponieważ ma porażone kończyny górne i dolne, wózek umożliwia codzienne przemieszczanie się.

Stand-uperzy odwiedzą Warmię i Mazury na kilka dni w ramach urodzin Stand-up Warmia, aby potestować nowe żarty i oczywiście pomóc Kindze. Na scenie w Mrągowie pojawią się m.in.: Jakub Poczęty, Mieszko Minkiewicz, Tomasz Kwiatkowski, Michał Pałubski, Waldek Nowak, Rafał Sumowski, Piotr Popek, Ryszard Mazur, Michał Płonka, Paweł Hyszko, Rafał Jabłoński i Dominik Kilman, a całość poprowadzi jak zawsze Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Słowa kluczowe:
stand-up rozrywka żarty Ceglana 

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij