Przedstawiamy galerię zdjęć z niedzielnych wydarzeń zaplanowanych w ramach Dni Mrągowa. Znajdziecie na nich obrazy z wernisażu "Wiatr od Czosu", z wręczenia wyróżnień dla zasłużonych mieszkańców naszego miasta połączonych z koncertem Orkiestry Dętej Mrongovia oraz koncertu zespołów Guzik i Szafa Gra.

Trwające trzy dni obchody Mrągowa zakończyły się w niedzielę koncertami zespołów Guzik i Szafa Gra. Zanim oba zespoły pojawiły się w małym amfiteatrze na Placu Unii Europejskiej zostały rozdane statuetki Mrongowiusza i Niezapominajki, które trafiły do zasłużonych mieszkańców naszego miasta. Na scenie obok wyróżnionych pojawiła się także Orkiestra Dęta Mrongovia. Z kolei w sali Orbita Centrum Kultury i Turystyki odbył się wernisaż wystawy "Wiatr od Czosu", w której uczestniczyli plastycy oraz fotograficy związani z naszym miastem.

Niedziela podczas Dni Mrągowa 2019


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij