Siłownia Power Gym jako pierwsza w Mrągowie wprowadziła do swojej oferty łożko kolagenowe, które zapewni nie tylko wyjątkowy złoty kolor opalenizny, ale sprawi, że cały nasz organizm będzie funkcjonował lepiej.

Światło kolagenowe Red Rave wykazuje działanie odmładzające i poprawiające wygląd skóry. Badania wykazały, że światło o długości fali 610-640nm dociera do głębiej położonych komórek i dzięki temu regeneruje je, poprawia ich metabolizm i mikrocyrkulację krwi – skóra jest lepiej dotleniona, szybciej oczyszcza się z toksyn, nabiera zdrowego blasku.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz wyselekcjonowaniu najkorzystniejszych długości fal kupiony niedawno sprzęt zapewni nie tylko pożądany złoty kolor opalenizny, ale sprawi również, że cały nasz organizm będzie funkcjonował lepiej - powiedziała Paula Lewakowska, właścicielka Power Gym.

Specjalny kształt lampy pozwolił na uzyskanie dodatkowego efektu Heat Up!, który sprawia, że w trakcie sesji mięśnie rozluźniają się, a korzystający z urządzenia może się odprężyć i zrelaksować. Dodatkowo czerwone światło Red Rave sprzyja wydzielaniu endorfin, dlatego po opalaniu czujemy się wypoczęci i szczęśliwi.

 

 

Słowa kluczowe:
Power Gym siłownia 

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij