II Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w czerwcowy weekend w Mrągowie!

Sezon foodtruckowy trwa w najlepsze! W ostatni weekend czerwca zapraszamy na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków, który odbędzie się na placu Unii Europejskiej. Od soboty do niedzieli uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się węgierskie langosze, indyjski butter chicken i tikka masala, dania wegetariańskie, gruzińskie chinkali i wiele więcej. Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. hiszpańskie churrosy, amerykańskie donuty i lody naturalne. Nie zabraknie również piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie spędzenie weekendu?

II Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką. Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków w Mrągowie na Placu Unii Europejskej.  W sobotę 29 czerwca od godz. 12 do 22, a w niedzielę 30 czerwca od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Więcej na:

www.facebook.com/events/399095807371556/

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij