Mrągowski Klub Aikido i Samoobrony zakończył sezon treningowy. Uroczyste zakończenie treningów odbyło się w środę 19 czerwca br. w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie.

Wspólnym pokazem wszystkich dziecięciu grup, do których należą dzieci, młodzież i dorośli z Mrągowa i okolic zakończył sezon treningowy Mrągowski Klubu Aikido i Samoobrony. Podczas uroczystości Sensei Rafał Łukaszewski pogratulował klubowym wychowankom zaangażowania i wytrwałości w zgłębianiu tajników japońskiej sztuki walki oraz umiejętności technicznych.

Ostatnie przed wakacjami spotkanie na macie było również okazją do odebrania przez mrągowskich adeptów aikido z rąk swoich instruktorów certyfikatów za pomyślnie zdane egzaminy na wyższy stopień oraz pamiątkowych medali.

- W czerwcu trzy osoby zdały egzamin na 1 Dan (czarny pas) oraz cztery osoby na 2 Dan (drugi stopień mistrzowski). Aż 110 osób podeszło do egzaminu na wyższe stopnie uczniowskie Kyu, z czego 104 zdało egzamin. We wtorek 25 czerwca egzaminy na stopnie Kyu będą zdawać jeszcze dorośli (8 osób). Rozpoczynamy przerwę wakacyjną, ale już 01 lipca ruszamy na obóz do Czarnego Dunajca, gdzie 75 uczestników przez dziesięć dni będzie dalej rozwijać swoje umiejętności – mówi Sensei Rafał Łukaszewski prezes Mrągowskiego Klubu Aikido i Samoobrony.

Członkowie Mrągowskiego Klubu Aikido i Samoobrony oraz ich instruktorzy nowy sezon treningowy rozpoczną dopiero po dwumiesięcznej przerwie. Teraz większość z nich zeszła z maty… i rozpoczęła wakacje.

EK


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij