Najlepsi w kuchni to tytuł specjalnego e-booka dla dzieci, którego można bezpłatnie pobrać ze strony Mlekpolu. Przepisy wraz z kreatywnymi wierszykami dla łasuchów i niejadków przygotowała Katarzyna Bosacka, dziennikarka, autorka popularnych programów telewizyjnych.

Gotowanie stało się modne dzięki wielu programom telewizyjnym i internetowi. Coraz więcej osób szuka przepisów oraz inspiracji aby eksperymentować w kuchni. Ten trend dotyczy również najmłodszych. Dzieci coraz częściej chcą brać udział w przygotowaniu posiłków.

Obserwuję rosnące zainteresowanie gotowaniem całej czwórki moich dzieci. E-book Mlekpolu, to zbiór najlepszych i sprawdzonych przepisów, które jesteśmy w stanie przygotować z naszymi pociechami – mówi Katarzyna Bosacka, autorka przepisów oraz wierszyków, które znajdziemy w książce.

W każdym z przepisów w e-booku Najlepsi w kuchni znajdziemy produkty, których połączenie zapewni zdrowy posiłek. Elementem wspólnym są wyroby mleczne, ważne dla prawidłowego rozwoju  dzieci.

Powinniśmy zwracać uwagę na to co jemy. W naszej książeczce znajdują się przepisy oraz wierszyki, które spodobają się każdemu niezależnie od wieku. To edukacja i dobra zabawa dla całej rodziny – dodaje Katarzyna Bosacka.

Kasia Bosacka często podkreśla jak ważne są produkty z prostym składem i czystą etykietą. Jest to również jeden z priorytetów dla Mlekpolu, dlatego do wszystkich przepisów z e-booka najlepsze składniki znajdziemy w ofercie Spółdzielni Mleczarskiej z Grajewa.

Książkę z przepisami można bezpłatnie pobrać ze strony Mlekpolu.  Spotkanie z autorką Kasią Bosacką już 29 czerwca podczas Święta Maślanki w Mrągowie. Mlekpol już po raz trzeci organizuje to wyjątkowe wydarzenie w pełni poświęcone ulubionej polskiej maślance. Bogaty program wypełniają atrakcje dla całych rodzin, a Mlekpol i Maślanka Mrągowska już dziś serdecznie zapraszają do Mrągowa. 

{jcomments off}

* Artykuł sponsorowany.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij