Zakończył się I Piknik Piłkarski Przedszkolaków "Pierwszy Gol" organizowany z inicjatywy Mini Soccer Academy Mrągowo. W ciągu 7 godzin zjawiło się blisko 350 dzieci z mrągowskich placówek.

Każda grupa przedszkolna miała przydzielonego trenera z naszej akademii. Czas trwania zawodów jednej grupy trwał zwykle około 90 minut z krótkimi przerwami. Dzieci miały do dyspozycji 8 stacji: mecz piłarski (3 boiska), gry i zabawy z piłkami, dmuchana zjeżdzalnia, bieg na 50 metrów, stanowisko policji, stanowisko Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mrągowie - powiedział Radosław Rogowski, prezes UKS Mini Soccer Academy Mrągowo.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez klub piłkarski. UKS Mini Soccer w wakacje już po raz piąty zorganizuje Letnią Akademię Piłkarską, półkolonie czy obóz sportowy. Letnia Akademia Piłkarska to zajęcia otwarte i całkowicie bezpłatne, które odbywać się będą raz w tygodniu w godzinach wieczornych ze względu na wysokie temperatury. 

Niedawno klub obchodził hucznie swoje 5-lecie działalności. W ciagu ostatnich lat głównym założeniem była sumienna praca, która trwa do dziś. Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb dzieci i zaufanie ich rodziców. Ten czas w głównej mierze wykorzystaliśmy na poszerzanie kadry trenerskiej o kolejnych pasjonatów, których następnym krokiem jest podnoszenie swoich kwalifikacji i rozwijanie naszej oferty sportowej o kolejne grupy treningowe tak, aby rozwój naszych podopiecznych był stały i nie zwalniał. Wdrażamy także nasze autorskie projekty, które, mamy nadzieję, stanową się imprezami cyklicznymi - dodaje Radosław Rogowski

Do UKS Mini Soccer Academy Mrągowo można dołączyć w każdej chwili po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Każdemu z potencjalnych nowych członków proponowany jest okres próbny, który pozwoli podjąć właściwą decyzję o ewentualnym dołączeniu do grup treningowych. Można również stawić się w wyznaczonym terminie na rozgrywki Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży i wziąć udział w jednym z meczów piłkarskich, które odbędą się 15.06., 29.06. i 14.09. na orliku przy os. Mazurskim. Dzieci urodzone w latach 2010-2015 zagrają w piłkę w godzinach 10.00-12.00, a dzieci urodzone w latach 2006-2009 w godzinach 12.00-14.00. 

 

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij