Mrągowo uruchomiło system mobilnej komunikacji z mieszkańcami SISMS. Mrągowianie za pomocą nowoczesnego narzędzia będą informowani o najważniejszych wydarzeniach w mieście.

Powiadomienia o blokadach dróg, alerty pogodowe, informacje urzędowe czy komunikaty o kulturalnych wydarzeniach organizowanych w mieście  - za pomocą bezpłatnego systemu informacji lokalnej Miasto Mrągowo przekaże na bieżąco informacje o sprawach wpływających na komfort życia mieszkańców. SISMS to ogólnopolski system z lokalnymi informacjami,z którego korzysta około sześćset polskich samorządów, w tym Gdańsk i Warszawa.

Komunikaty będą wysyłane do wszystkich mieszkańców Mrągowa, którzy zarejestrują się w systemie mobilnej komunikacji SISMS. Rejestracji można dokonać na dwa sposoby: pobrać na swojego smartphone bezpłatną aplikację mobilną BLISKO lub zamówić komunikaty wysyłane na adres poczty elektronicznej. Nie tylko Miasto będzie wysyłać komunikaty tekstowe, wiadomości ze zdjęciem czy filmem, taką możliwość mają również mieszkańcy. W każdej chwili można wypisać się z serwisu lub całkiem się z niego wyrejestrować . Szczegółowe informacje jak zarejestrować się w systemie można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Ewelina Krzywosz


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

X Zamknij
X Zamknij