44 profesjonalnych strzelców, jak i amatorów zmierzyło się podczas 23. Zawodów Strzeleckich, które odbyły się w minioną niedzielę na strzelnicy w Marcinkowie. Goście i gospodarze podzielili się zwycięstwami. Organizatorem imprezy był Klub Strzelecki Snajper.

Gospodarze imprezy, Klub Strzelecki Snajper byli najlepsi w strzelaniu ze strzelby i pistoletu dynamicznego. Goście mieli celniejsze oko i pewniejszą rękę w konkurencjach: pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu i karabin sportowy. W strzeleckich zmaganiach wzięli udział reprezentacji siedmiu klubów sportowych (KS Snajper, WMKS Kormoran, WSS Jonkowo, KS Alfa Kętrzyn, WKS 10, CWKS Legia, SKS Bielik).

Zwycięzcy 23. Zawodów Strzeleckich w Marcinkowie:
•Robert Szkudaj (Klub Sportowy Snajper) – I miejsce w konkurencjach: strzelba oraz pistolet dynamiczny
•Krzysztof Frączek (Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy Kormoran) – I miejsce w konkurencji  - pistolet sportowy
•Jarosław Puszko (Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy Kormoran) – I miejsce w konkurencjach: pistolet centralnego zapłonu i karabin sportowy
•Ignacy Grala – I miejsce w konkurencji karabin sportowy – Junior

W zawodach wzięli udział głównie profesjonalni strzelcy, ale nie zabrakło również amatorów stawiających pierwsze kroki w tym sporcie. Uczestnicy prezentowali różny poziom zaawansowania. 23. Zawody Strzeleckie były okazją do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich, wymiany spostrzeżeń. Impreza odbyła się w niedzielę 26 maja br. na strzelnicy w Marcinkowie. Organizatorem wydarzenia był Klub Strzelecki Snajper.

Ewelina Kryzwosz

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij