Taneczna reprezentacja Mrągowa mocno zaakcentowała swój udział w ogólnopolskich zawodach Street Noise w Białymstoku. Podopieczni Ewy Gnozy i Maćka Mołdocha odnieśli sporo sukcesów. Tancerzom z Młodzieżowego Domu Kultury udało się nawet stanąć na podium.

W ubiegłą sobotę tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie pojechali na ogólnopolskie zawody taneczne Street Noise w Białymstoku. Pod okiem Ewy Gnozy, Macika Mołdocha i przy wsparciu Martyny Gnozy na zawody pojechały dwie formacje: Smyki i Rem oraz 20 tancerzy.

Poziom zawodów był bardzo wysoki, a nasi tancerze godnie reprezentowali miasto i odnieśli sporo sukcesów, przyznaje Ewa Gnoza z MDK Mrągowo. – Uczestnictwo w zawodach  integruje i wyzwala wiele emocji. Daje szansę na zdobywanie nowych doświadczeń i kolejnych sukcesów, rozwija i wychowuje.

Formacja REM w kategorii showcase do 15 lat wywalczyła 2 miejsce. W kategorii 2vs2 hip hop do 11 lat Michalina Janecka i Klaudia Świąć zdobyły 2 miejsce. Marcel Murach i Hela Rakowska w tej samej kategorii wiekowej znaleźli się w TOP 8, a Kamila Węglewska i Lena Maruchacz w TOP 16. W kategorii 2vs2 junior Magda Borowska i Paulina Rakowska znalazły się w TOP 16, a w kategorii 2vs2 Hip-hop Old Martyna Gnoza z Kubą z Krakowa wywalczyli TOP 8. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Tancerze z MDK na Street Noise w Białymstoku - fot. Archiwum MDK

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij