Ponad 2,5 tys. zł trafi na konto mrągowskiej Fundacji Fructus. Zebrany podczas charytatywnej imprezy dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację i letni wypoczynek niepełnosprawnych dzieci.

To była impreza charytatywna na rzecz dzieci z autyzmem. W niedzielne popołudnie przed klubem Ceglana można było rodzinnie spędzić czas i wesprzeć podopiecznych Fundacji Fructus. Przez kilka godzin animatorki prowadziły zabawy z dziećmi, a pod wieczór impreza przeniosła się do klubu. Na scenie w szczytnym celu zagrały ROCK koNia i MANCHILD, a rockowa nuta przeplatana była licytacjami fantów podarowanych przez lokalnych przedsiębiorców.

W pomoc dzieciom z niepełnosprawnością zaangażowali się także harcerze, wolontariusze, którzy zbierali datki do puszek, prowadzili kiermasz i pomagali podczas zabaw z dziećmi. Jak poinformowali nas organizatorzy, udało się zebrać 2 688,31 zł, z czego 2 427,74 zł podczas imprezy charytatywnej w klubie Ceglana, a pozostałą kwotę w parafii Św. Wojciecha.

To ogromne wydarzenie dla autystycznych dzieci, ale i dla ich rodziców. Dzięki wielkim sercom mrągowian udało się zwiększyć budżet na letni wypoczynek i rehabilitację podopiecznych fundacji. Przypominamy, że nadal trwa internetowa zbiórka datków na ten szczytny cel.

Impreza charytatywna Fundacji Frucuts - fot. Marlena Bieleninik


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij