ROCK kONia i Blues 4 Cash zagrają w najbliższą niedzielę w koncercie charytatywnym, z którego dochód zasili konto fundacji Fructus. Organizatorzy przygotowali także animacje dla najmłodszych. Impreza w klubie Ceglana w Mrągowie rozpocznie się o 14:00.

W niedzielę na scenie klubu Ceglana w Mrągowie wystąpią ROCK kONia i Blues 4 Cash. Przed występami artystów, od 14:00 do 17:00, planowane są atrakcje dla dzieci – zabawa ze Szkołą Języka Angielskiego „Agnes” i muzyczne gry z animatorką Marzeną Dymerską.

Podczas charytatywnej imprezy nie zabraknie licytacji przedmiotów i voucherów ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców. Cały zebrany dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację i wakacje podopiecznych fundacji Fructus, której działalność ukierunkowana jest na pomoc niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzinom. Zbiórka na ten szczytny cel prowadzona jest także za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

– Kwiecień to miesiąc świadomości autyzmu i na rzecz dzieci i młodzieży dotkniętych tym zaburzeniem oraz innych uczestników Grupy Wsparcia Parasol organizujemy koncert i zbiórkę – mówi Dorota Wiśniewska, prezes fundacji Fructus. – Fundacja chce zorganizować podopiecznym wspólny wyjazd by integrować grupę i umożliwić im taki sam rozwój jak ich rówieśnikom. Wspólne spędzanie czasu daje możliwość poprawy funkcjonowania dzieci i młodzieży z problemem autyzmu w społeczeństwie, uczy prawidłowych wzorców zachowań społecznych oraz podnosi ich samoocenę. Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi o wielkich serduchach z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu dla nas "kosmicznej" kwoty. Bez Was nie damy rady.

mb

 

 


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij