Blisko 200 zawodników z 26 klubów z całej Polski weźmie udział w Pucharze Polski Sztuk Walki WAK- F1 Federation. Na trzech matach i ringu zmierzą się wszyscy – od dzieci po seniorów. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie. Zawody rozpoczną się o 9:00. Zachęcamy do kibicowania!

Sportowe emocje, których dostarczył nam Puchar Mazur jeszcze nie opadły, a kibice sztuk walki mogą planować kolejny weekend. W najbliższą sobotę, po raz pierwszy w Mrągowie, odbędzie się Puchar Polski Sztuk Walki WAK-1F/GBF.

W hali widowiskowo-sportowej o zwycięstwo walczyć będzie blisko 200 zawodników z 26 polskich klubów. Na matach zobaczymy walki zarówno młodych adeptów sztuk walki, jak i nieco bardziej zaprawionych w boju seniorów. Zawodnicy zmierzą się w pięciu konkurencjach: K1, kick light, point fight, kalaki oraz techniki specjalne.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, każdy może zatem przyjść i pokibicować. Organizatorem wydarzenia jest UKS Fight Club Mrągowo.

Plan Pucharu Polski Sztuk Walki WAK-1F/GBF:

Piątek, 17 maja

  • 17:00-19:00 Rejestracja i waga

Sobota, 18 maja

  • 6:30-8:00 Rejestracja i waga
  • 8:15 Odprawa trenerska i sędziowska
  • 9:00 Start zawodów
  • 13:00 Oficjalne otwarcie zawodów

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij