Młodzi piłkarze UKS Mini Soccer zaprezentowali się wczoraj na scenie Centrum Kultury i Turystyki. Gala młodych talentów została zorganizowana z okazji pięciolecia działalności klubu. Podczas wydarzenia wyróżniono zawodników z potencjałem, podziękowano trenerom i wszystkim, którzy na co dzień wspierają ich rozwój.

Wczoraj sala widowiskowa Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zapełniła się po brzegi. Po godzinie 17:00 prezentację drużyn rozpoczął bowiem UKS Mini Soccer Mrągowo, który świętował pięciolecie swojej działalności. Na sali nie zabrakło więc zawodników, ich rodziców, dziadków i innych bliskich, którzy wspierają malców w treningach oraz podczas meczów.

Poszczególne drużyny kolejno prezentowały się na scenie, a każdy z zawodników otrzymywał pamiątkowy medal w kształcie pucharu. Następnie wyróżniani byli zawodnicy z potencjałem, których wcześniej spośród siebie typowali sami młodzi zawodnicy. Na scenie pokazali się także trenerzy, na których oprócz podziękowań ze strony prezesa klubu Radosława Rogowskiego czekała miła niespodzianka. Ich podopieczni także postanowili powiedzieć im „dziękujemy” i wręczyć uroczyste podziękowania.

Zobaczcie obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

5-lecie UKS Mini Soccer Mrągowo


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij