Młodzi piłkarze UKS Mini Soccer zaprezentowali się wczoraj na scenie Centrum Kultury i Turystyki. Gala młodych talentów została zorganizowana z okazji pięciolecia działalności klubu. Podczas wydarzenia wyróżniono zawodników z potencjałem, podziękowano trenerom i wszystkim, którzy na co dzień wspierają ich rozwój.

Wczoraj sala widowiskowa Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zapełniła się po brzegi. Po godzinie 17:00 prezentację drużyn rozpoczął bowiem UKS Mini Soccer Mrągowo, który świętował pięciolecie swojej działalności. Na sali nie zabrakło więc zawodników, ich rodziców, dziadków i innych bliskich, którzy wspierają malców w treningach oraz podczas meczów.

Poszczególne drużyny kolejno prezentowały się na scenie, a każdy z zawodników otrzymywał pamiątkowy medal w kształcie pucharu. Następnie wyróżniani byli zawodnicy z potencjałem, których wcześniej spośród siebie typowali sami młodzi zawodnicy. Na scenie pokazali się także trenerzy, na których oprócz podziękowań ze strony prezesa klubu Radosława Rogowskiego czekała miła niespodzianka. Ich podopieczni także postanowili powiedzieć im „dziękujemy” i wręczyć uroczyste podziękowania.

Zobaczcie obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

5-lecie UKS Mini Soccer Mrągowo


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij