Obchody 3 Maja w Mrągowie zaplanowano na molo przy Skwerze Jana Pawła II. Piknik Dworski, przygotowany przez Centrum Kultury i Turystyki, to warsztaty, pokazy, koncerty i rozgrywki. Sprawdźcie, jak nasze miasto upamiętni uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Jeśli chcecie poczuć klimat XVIII-wiecznego życia, wziąć udział w dworskich zabawach i warsztatach tańca i obejrzeć scenki rodzajowe, to przyjdźcie na molo przy skwerze Jana Pawła II. Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja na mrągowian czekać będzie mnóstwo atrakcji.

W programie:

  • 12.00 AMADEUS TRIO
  • 12.30 CORONA FLORUM
  • 13.00 WARSZTATY tańca dworskiego dla publiczności
  • 15.00 AMADEUS TRIO 15.30 CORONA FLORUM
  • 16.00 ZABAWY dawne i TAŃCE dworskie dla publiczności

WARSZTATY KALIGRAFII - uczestnicy będą mogli, jak za dawnych czasów kształtować charakter oraz cierpliwość w doskonaleniu starannego i estetycznego pisania, zdobionego również artystycznie.

CHARAKTERYZACJA HISTORYCZNA - w specjalnie przygotowanej plenerowej garderobie charakteryzatorka przeistoczy chętne osoby w osiemnastowieczną damę lub sarmackiego dostojnika.

DUŻE SZACHY - to klonkurenscja dla dobrych strategów, którzy nie omieszkają podjąć wyzwania i spróbować swoich sił w plenerowych rozgrywkach szachowych.

DREWNIANE KLOCKI - olbrzymia ilość klocków wykonanych z drewna, czyli tak jak kiedyś bawiły się dzieci.

Uwaga! W przypadku złych warunków atmosferycznych impreza przeniesiona zostanie do Centrum Kultury i Turystyki.

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij