Tej wiosny Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie przygotowała wiele nowości. Fani produktów oferowanych przez Mlekpol już teraz mogą cieszyć się ich wyjątkowym smakiem.

Pierwszą nowością jest serek Łaciaty grani, który znakomicie urozmaici i wzbogaci nasze śniadanie. Serek grani, podobnie jak serek wiejski, to twarożek połączony ze słodką śmietanką. To właśnie zastosowanie w procesie produkcji drobnego twarożku odróżnia grani od serków wiejskich Mlekpolu, które znają fani marki. Łaciaty grani dostępny jest w wersji naturalnej oraz z dodatkiem szczypiorku. a dodając do nich odrobinę rzodkiewki lub rzeżuchy wzbogacamy swój zdrowy posiłek o niezbędne witaminy.

W nowościach Mlekpolu jest również propozycja dla tych, którzy swój dzień zaczynają na słodko lub szukają smacznej popołudniowej przekąski. Do słodkiej rodziny serków wiejskich Łaciate dołączają dwa smaki - z wiśniami i z jagodami. Serki Łaciate wiejski oraz grani nie zawierają glutenu i są źródłem dobrze przyswajalnego białka.

Kolejną nowością produktową o szerokich możliwościach stosowania w kuchni jest ser Mascarpone, doskonały do zagęszczenia zup i sosów. To idealna baza wiosennych deserów i wypieków.

Ostatnia nowość, która pojawiła się na rynku przez świętami wielkanocnymi to twarogi sernikowe Mlekpol. Twarogi sernikowe Mlekpol mogą poszczycić się czystą etykietą. Twaróg sernikowy Mlekpol o zawartości tłuszczu 7% składa się z mleka i kultur bakterii mlekowych, a drugi twaróg o zawartości tłuszczu 18% z serka śmietankowego oraz twarogu. Warto przypomnieć, że dla wielbicieli produktów mleczarskich nie tolerujących laktozy Mlekpol proponuje twaróg bez laktozy, który również znakomicie sprawdzi się w pieczeniu.

Wszystkie produkty Mlekpolu, wytwarzane są z mleka pochodzącego od krów, które karmione są paszami bez GMO.

Wszystkie informacje o nowościach oraz innych produktów oferowanych przez Spółdzielnię Mleczarską Mlekpol w Grajewie znajdują się na www.mlekpol.com.pl.{jcomments on}

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij