Do 5 maja trwa rejestracja drużyn do Turnieju strategicznej gry planszowej „Żywioły lasu”. Wydarzenie promuje działania Lasów Państwowych związane z adaptacją lasów i leśnictwa do zmian klimatu.

"Żywioły lasu" to gra planszowa zwracająca uwagę na zmiany klimatyczne mające wpływ na nasze lasy, a zadaniem graczy jest ich ochrona. Właśnie w taki sposób Lasy Państwowe promują swoje działania wśród młodych uczestników turnieju. Udział w zabawie mogą wziąć drużyny składające się z 4 zawodników w wieku 10-16 lat. Termin rejestracji upływa 5 maja. Każda zakwalifikowana drużyna otrzyma bezpłatny egzemplarz gry „Żywioły lasu”, dzięki któremu przygotuje się do udziału w Turnieju. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie: www.zywiolylasu.com.pl. Im wcześniej zostanie zarejestrowana drużyna, tym więcej czasu będą mieć zawodnicy na przygotowanie się do rozgrywek. Decyduje kolejność aplikowania.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (profesjonalne namioty, śpiwory i lornetki). A dla szkół 3 najlepszych drużyn: wyposażenie w pomoce naukowe do pracowni przyrodniczych o łącznej wartości 6 500 zł.Rozgrywki regionalne będą odbywać się od 13 maja do 7 czerwca, w 50 nadleśnictwach (jednostkach LP w różnych miejscach w Polsce). Gdzie dokładnie? Znajdziecie je na interaktywnej mapie, znajdującej się na stronie internetowej wydarzenia.

Regulamin Turnieju, formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.zywiolylasu.com.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Turniej odbywa się pod patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.
Wydarzenie organizowane jest w ramach promocji „Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu".

 
Słowa kluczowe:
gra planszówka las lasy państwowe. 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij