Owacje na stojąco pożegnały wrocławski zespół Mikromusic. Piątkowy koncert był wyjątkowym muzycznym doznaniem niespotykanym na scenie mrągowskiego Centrum Kultury i Turystyki. 

Mikromusic znany przede wszystkim z utworów Takiego chłopaka oraz ostatniego Tak mi się nie chce zagościło w mrągowskim CKiT. Wrocławski zespół utrzymujący swoje utwory w poetyckiej stylistyce, łączy gatunek trip hop z wpływami jazzu, a unikalny, krystalicznie czysty głos wokalistki Natalii Grosiak, doskonale współgra z osobistymi tekstami. Frontmenka zespołu, chętnie dzieliła się inspiracjami z publicznością, rozszerzając konkekst utworów o proces twórczy. Widownia odpłaciła się gromkim aplauzem oraz żywymi reakcjami w trakcie utworów. Flagowym piosenkom towarzyszyły instrumentalne urozmaicenia.

Koncert zakończył wspaniały bis składający się z dwóch piosenek, którym akompaniowała owacja na stojąco zachwyconej publiczności. Mikromusic gościło na mrągowskiej scenie po raz pierwszy. Miejmy nadzieję że wkrótce zobaczymy ich ponownie. 

 

Mikromusic w mrągowskim CKiT Fot. Wojciech Jurek

Słowa kluczowe:
Mikromusic Natalia Grosiak CKIT mrągowo 

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij