Przegląd młodzieńczych talentów już w piątek. Po raz czternasty sceną Centrum Kultury i Turystyki zawładną uczniowie sześciu powiatowych szkół. Młodzi artyści zaprezentują się w trzech kategoriach, a mianowicie piosence, scence teatralnej lub kabaretowej oraz pokazie talentów.

Niespełna tydzień pozostał do Powiatowego Przeglądu Szkół. Jedną z największych imprez z młodzieżą w roli głównej poprowadzą uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie.

Jak co roku możemy spodziewać się wyjątkowej atmosfery towarzyszącej przeglądowi, a także widowiskowym występom. Na scenie swoje talenty zaprezentują się, tradycyjnie, młodzi artyści z czterech mrągowskich szkół: I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół nr 2, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespołu Oświatowo-Sportowego „Baza” i Zespół Szkół Specjalnych, a także Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Mikołajkach. Młodzież przedstawi swoje zdolności w trzech kategoriach: piosence, scence teatralnej lub kabaretowej i pokazie talentów.

Organizatorami przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Mrągowie, a we współorganizacji od lat pomaga Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Przegląd rozpocznie się w piątek 5 kwietnia o godzinie 10:00. Zapraszamy do kibicowania!

red.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij