W minioną niedzielę w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie o puchar Burmistrza Miasta Mrągowo NMR Cup 2019 walczyły cztery drużyny, a wśród nich drużyna żołnierzy amerykańskich US Army. Zwycięzcą okazał się TPPK Old Boys Roś Pisz.

Turniej okazał się bardzo wyrównany i wszystkie mecze zakończyły się różnicą paru punktów, czytamy w podsumowaniu na facebookowym profilu mrągowskich AS-ów, która zmagania zakończyła na czwartym miejscu. Zwycięzcą turnieju została drużyna TPPK Roś Pisz, zwyciężając w meczu finałowym z US Army 64-57. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Kontra Przasnysz.

MVP turnieju został Marcin Gentek z TPPK Roś Pisz, który rzucił zwycięskiego buzzer beatera w półfinale z Kontrą Przasnysz. Królem strzelców turnieju został Jakub Stanisławajtys również z Pisza. Konkurs rzutów za trzy wygrał Jamie Kinsley z US Army, a konkurs wsadów Mateusz Magdziński z KS AS.