Znakomity wrocławski zespół, który plasuje się w gronie najpopularniejszych w Polsce zagra w Mrągowie. Mikromusic wystąpią na scenie Centrum Kultury i Turystyki w najbliższy piątek. Polecamy!

Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Ostatnia ich płyta „Tak mi się nie chce” to pierwszy album wydany samodzielnie poprzez crowdfunding.

Mikromusic, czyli Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka oraz Łukasz Sobolak zagrają dla mrągowskiej publiczności w piątek 12 kwietnia w sali widowiskowej CKiT. Początek koncertu zaplanowano na godz. 19:00.

Bilety w cenie 65 zł – ulgowy i 75 – normalny są do nabycia w mrągowskim CKiT lub MCiT oraz przez systemy ekobilet i kupbilecik.

Słowa kluczowe:
Mikromusic CKiT Mrągowo koncert muzyka kultura 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij