Wczoraj w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki dominowały barwy żółto-czarne. Po raz drugi klub Mrągowia Mrągowo zaprezentował swoich piłkarzy, począwszy od grupy naborowej, a skończywszy na drużynie seniorów. Mamy Was obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Prezentacja drużyny na poziomie IV-ligowym to rzadkość, tym większe brawa należą się klubowi Mrągowia Mrągowo za powtórzenie ubiegłorocznej, inauguracyjnej inicjatywy.

– W ubiegłym roku Mrągowia Mrągowo zainaugurowała akcję prezentowania swoich drużyn i przez ten rok nie słyszałem żeby jakiś inny klub czwartej ligi prezentował swoją drużynę, czy to przed rundą czy jeszcze przed sezonem, więc możemy uznać, że mrągowski klub jest na razie jedyny w województwie – powiedział nam Marek Łukiewski prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Wczoraj sala widowiskowa Centrum Kultury i Turystyki zapełniła się zawodnikami Mrągowii Mrągowo, ich rodzinami, kibicami i sympatykami piłki nożnej. Na scenie zaprezentowały się wszystkie drużyny począwszy od grupy naborowej, skończywszy na drużynie seniorów, a wydarzenie miało po raz drugi zintegrować „żółto-czarne” środowisko.

– Widać, że na sali są wszyscy zawodnicy od seniorów po najmłodsze kategorie wiekowe, są rodzice i kibice. To bardzo integruje klub i myślę, że na wiosnę będzie to dobra prognoza dla klubu – dodaje Marek Łukiewski.

Organizatorzy przygotowali konkursy, rozdane zostały gadżety klubowe i karnety na mecze ligowe w rundzie wiosennej, zaś najmłodsi mogli liczyć na słodki poczęstunek. W przerwach nie zabrakło występów muzycznych.

– To super inicjatywa. Wychodzimy żeby się pokazać szerszemu gronu. Nowi zawodnicy też się mogą zaprezentować naszym kibicom. To również pewnego rodzaju otoczka medialna, bo później można nas zobaczyć w internecie, a to promocja klubu – powiedział nam kapitan drużyny seniorów Mrągowii Mrągowo Kamil Skrzęta.

mb

 

II Prezentacja Mrągowii Mrągowo


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij