Burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski powołał drugiego swojego zastępcę. Został nim 29-letni Krystian Korzycki.

- Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, a także ogromny kredyt zaufania - powiedział nowy zastępca. - W Urzędzie będę zajmował się rozwojem i promocją miasta, a także współpracą z młodzieżą.

Nowy zastępca ma także pomagać organizacjom pozarządowym w pozyskiwaniu środków unijnych, będzie również odpowiedzialny za proces uzyskania przez miasto statusu uzdrowiska.

Krystian Korzycki ukończył studia prawnicze z tytułem magistra prawa. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Ponadto odbył dwuletni staż pracy w Sądzie Rejonowym. Włada bardzo dobrze językiem angielskim.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# danzel 2019-04-02 22:31
why do we need someone who speaks English well?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# pytanko 2019-03-26 21:51
o jakim referendum mowa ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# LOL 2019-03-24 20:03
Zbędne stanowisko, duży błąd szeryfa. A do tej roli trzeba dojrzeć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mania 2019-03-22 06:15
Mieszkańców ubywa w zastraszającym tempie,a władzy przybywa podwójnie.kto za to zapłaci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tak tak 2019-03-21 20:57
Drugi wiceburmistrz jest niepotrzebny. To zbedne stanowisko. To zbedny wydatek. Niestety burmistrz Stanislaw nie jest oryginalny w wydawaniudomu naszej kasy, bo w gminie Mragowo tez wzroslo zatrudnienie, a w urzedzie powiatowym mamy etatowego radnego za kilka tysiecy zlotych miesiecznie. Moze mragowo24 napisze jak pieknie gospodaruja nasi wybrancy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# koniec betonu 2019-03-21 00:03
Nie ma już królowej.
W zamku nastąpiły zmiany.
Stanisław jesteśmy z Tobą.
Czas na wielkie zmiany w TBS KARO zegar już tyka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# LOL 2019-03-21 09:47
Tyka? Owszem, ale ten referendalny. Szykuje się ponoć niespodzianka w Radzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ... 2019-03-26 21:53
no MIS juz pokazał środkowy paluch, dalej ponoc będzie ciekawiej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michael 2019-03-20 23:18
KOLESIOSTWO?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ..... 2019-03-20 16:58
A może i Trzeci Vice? Ot takie to oszczędności. Patrząc na zakres obowiązków to żadna odpowiedzialnoś ć tak naprawdę. No chyba, że uzdrowisko, którego powstanie to wielki znak zapytania. A w jakiej branży Pan Drugi ma doświadczenie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomcio 2019-03-21 18:15
Cytuję .....:
A może i Trzeci Vice? Ot takie to oszczędności. Patrząc na zakres obowiązków to żadna odpowiedzialność tak naprawdę. No chyba, że uzdrowisko, którego powstanie to wielki znak zapytania. A w jakiej branży Pan Drugi ma doświadczenie ?

Co ty możesz wiedzieć o pracy w urzędzie? Mniej pogardy więcej optymizmu. Trzymam kciuki za młodość i życzę mu sukcesów w pracy na rzecz mista.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# LOL 2019-03-22 07:49
A co ty możesz wiedzieć o pracy w urzędzie? Zapewne nic. No chyba, że tyle ile napisali w zakresie obowiązków, no wiedza potężna...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ... 2019-03-26 21:54
dajcie mlodemu szanse
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bogdan 2019-03-20 16:48
Nareszcie młodzi ludzie będą mieli wpływ na miasto. Przez ostatnich 20 lat młodzi ludzie w Mrągowie byli traktowani jak zło konieczne. Pierwszy Burmistrz, który dzieli się władzą - brawo Panie Stanisławie. Brak doświadczenia samorządowego II zastępcy to zaleta - dość zguśniałych tych samych twarzy, które przez dziesięciolecia żerowały na mieście. Nareszcie młodość - to jest przyszłość Mrągowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JestemZa 2019-03-20 18:48
Pięknie napisane- warto zaufać i podzielić się władzą. Razem można więcej. Do dzieła! Wszelkiego powodzenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kodomita 2019-03-20 16:10
Dajcie człowiekowi spokojnie popracować. Jezeli przyjął nominacje to znaczy że wie za co będzie rozliczany. Nikt nie ma doświadczenia w byciu burmistrzem czy też vice, ale natomiast każdy z nas ma doświadczenia z poprzedniej władzy. Te wszystkie nieprzychylne komentarze to przepraszam ale to jest taka niska polemika. Źle życzący ludzie Burmistrzowi czekali na taki dymiacy pistolet i dziś go dostali. Rozpisuja się jaki to młody i jaki niedoswiadczony , ile to kasy zarobi. A czy ty człowieku zastanowiles się ile kasy może mniej zarobi będąc urzędnikiem niż przedsiębiorca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# słyszę 2019-03-20 15:31
młody ambitny i się docenia, mówi się że chcem żeby wspólrządzili a innych młodych się zwalnia bo taka decyzja.
Kto następny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Na 2019-03-20 15:53
Jakich mlodych sie zwalnia?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# słyszę 2019-03-20 16:18
był taki młody w promocji,uczynn y,pomocny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Na 2019-03-20 17:22
Tak... nie pros, bym to skomentowala.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# słyszę 2019-03-20 18:51
ja wyraziłęm swoją opinię i proszę o twoją
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin 2019-03-20 18:22
Proszę komentować. Chętnie dowiemy się czym te zmiany były podyktowane :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ja 2019-03-20 14:51
Kolejny pasożyt który będzie ciągnął kasę z podatków nic nie dając :(((
Bułajewski zamiast skupić się na rządzeniu miastem dalej wykłada na UWM i kasę trzepie z budżetu miasta i UWM!!!
Okazuje się że dobra zmiana będzie nas kosztować więcej niż Otolia :-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# stopamiporyju 2019-03-21 18:23
jakieś liczby co do kosztów?? - jestem za tym że czas młodych ludzi wprowadzać do administracji miasta .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Olo 2019-03-21 18:10
Cytuję ja:
Kolejny pasożyt który będzie ciągnął kasę z podatków nic nie dając :(((
Bułajewski zamiast skupić się na rządzeniu miastem dalej wykłada na UWM i kasę trzepie z budżetu miasta i UWM!!!
Okazuje się że dobra zmiana będzie nas kosztować więcej niż Otolia :-(

Dobry z ciebie księgowy. Moze zechciałbyś pracować w urzedowej kasie bo wiesz jakie koszty poniósł urząd za czasów p. Otoli. Ogarnij się człowieku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# LOL 2019-03-24 20:01
Kasa to nie księgowość, sam się ogarnij dzieciaku, lol.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maria 2019-03-20 23:01
Cytuję ja:
Kolejny pasożyt który będzie ciągnął kasę z podatków nic nie dając :(((
Bułajewski zamiast skupić się na rządzeniu miastem dalej wykłada na UWM i kasę trzepie z budżetu miasta i UWM!!!
Okazuje się że dobra zmiana będzie nas kosztować więcej niż Otolia :-(

ZGADZAM SIĘ Z TYM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zaskoczona 2019-03-20 19:30
Cytuję ja:
Kolejny pasożyt który będzie ciągnął kasę z podatków nic nie dając :(((
Bułajewski zamiast skupić się na rządzeniu miastem dalej wykłada na UWM i kasę trzepie z budżetu miasta i UWM!!!
Okazuje się że dobra zmiana będzie nas kosztować więcej niż Otolia :-(

A to można tak na dwa fronty, to czasem burmistrz nie musi zrezygnować z etatu???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iwa 2019-03-21 18:07
Cytuję Zaskoczona:
A to można tak na dwa fronty, to czasem burmistrz nie musi zrezygnować z etatu???

Ile w tobie człowieku jadu. Mam rozumieć, że zazdrościsz, że ktoś jest inteligentny i pracując na 2 etaty też dobrze sobie radzi. Co z twoim osobistym rozwojem...?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kaman 2019-03-20 15:00
c-bool daj już spokoj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ft 2019-03-20 13:09
burmistrz zna sie troche ,z-ca lapka wcale ,a ty mlody czlowieku bedziesz musial znac sie na wszystkim ,obys dal rade uciagnac ten woz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomasz 2019-03-20 11:25
Cieszę się z tej decyzji. Wreszcie młodzi ludzie będą patrzeć na rozwój. Liczę na dalsze ,,odbetonowywan ie,, Naszego miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wojtek 2019-03-20 10:47
z tym uzdrowiskiem to chyba przesada juz robiono rozne podejscia i nic z tego nie wyszlo , mysle,ze lepiej skupic sie na bardziej przyziemnych sprawach np; poprawe pracy w sluzbie zdrowia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bobi 2019-03-21 18:04
Cytuję wojtek:
z tym uzdrowiskiem to chyba przesada juz robiono rozne podejscia i nic z tego nie wyszlo , mysle,ze lepiej skupic sie na bardziej przyziemnych sprawach np; poprawe pracy w sluzbie zdrowia

Służba zdrowia to sprawa władz powiatu gdyby ktoś pytał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowiak 2019-03-20 10:38
gratulacje mlody czlowieku,mysle ,ze wiesz jak ciezka prace masz do wykonania tylko pamietaj ,caly czas badz soba ,miej swoje zdanie i nie badz przydupasem burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lordkoks 2019-03-20 10:32
Podoba mi się, czas na młode, świeże spojrzenie i wizje na miasto, a nie jak dotąd - starą babcię, która zapusciła Mragowo w stan śpiączki. Kruszyć stary beton, rozbijać układy a z Mragowa zrobic turystyczną stolice Mazur. Dobra decyzja burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# MB 2019-03-20 11:35
Ciekawe jak to uczynią bez połączenia z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wojtek 2019-03-20 10:02
duzo obowiazkow bedzie mial nowy vice ,a burmistrz bedzie lezal i ocenial , my mieszkancy tez , cesze sie z jednego ,ze postawiono ma mlodego i mysle ,ze madrego ,pelngo zapalu do pracy i kreatywnego czlowieka --powodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij