Czołówka polskich bilardzistów przyjedzie do Mrągowa na Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour. Mrągowski Klub Bilardowy będzie, w tym roku, współorganizować rozgrywki razem z Bałtyckim Centrum Bilardowym MOSiR w Kętrzynie.

Tegoroczne Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour dzięki staraniom Mrągowskiego Klubu Bilardowego odbędzie się w naszym mieście. Mrągowo będzie współorganizować rozgrywki z Kętrzynem. Jubileuszowy turniej zaplanowano na weekend 23-24 marca. Możemy spodziewać się, że do Mrągowa przyjedzie czołówka polskich bilardzistów – mistrzowie Polski, mistrzowie Europy i wielu innych zawodników wielokrotnie reprezentujących Polskę na światowych zawodach.

– Jest to olbrzymia szansa dla zawodników SKB Mrągowo, aby podpatrzeć grę najlepszych, a kto wie może i zagrać z nimi – z dumą przyznają członkowie SKB Mrągowo.

Otwarcie Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w odmianę 10 bil odbędzie się równolegle w Kętrzynie i Mrągowie. Organizatorzy zapraszają sympatyków bilarda do kibicowania najlepszym w Polsce. Rozgrywki w naszym mieście odbędą się w sali bilardowej SKB Mrągowo na osiedlu Mazurskim.

red.

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij