Czołówka polskich bilardzistów przyjedzie do Mrągowa na Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour. Mrągowski Klub Bilardowy będzie, w tym roku, współorganizować rozgrywki razem z Bałtyckim Centrum Bilardowym MOSiR w Kętrzynie.

Tegoroczne Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour dzięki staraniom Mrągowskiego Klubu Bilardowego odbędzie się w naszym mieście. Mrągowo będzie współorganizować rozgrywki z Kętrzynem. Jubileuszowy turniej zaplanowano na weekend 23-24 marca. Możemy spodziewać się, że do Mrągowa przyjedzie czołówka polskich bilardzistów – mistrzowie Polski, mistrzowie Europy i wielu innych zawodników wielokrotnie reprezentujących Polskę na światowych zawodach.

– Jest to olbrzymia szansa dla zawodników SKB Mrągowo, aby podpatrzeć grę najlepszych, a kto wie może i zagrać z nimi – z dumą przyznają członkowie SKB Mrągowo.

Otwarcie Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w odmianę 10 bil odbędzie się równolegle w Kętrzynie i Mrągowie. Organizatorzy zapraszają sympatyków bilarda do kibicowania najlepszym w Polsce. Rozgrywki w naszym mieście odbędą się w sali bilardowej SKB Mrągowo na osiedlu Mazurskim.

red.

Słowa kluczowe:
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Tomasz (IP: 94.254.*.53) 2019-03-14 14:44
Tak pomyłka powinni przyprawić różnica między ulicą, a osiedlem jest duża.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Seba (IP: 5.173.*.52) 2019-03-14 14:33
Chyba na osiedlu Mazurskim tak jak jest napisane na plakacie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij