Maj to zapowiedź lata. Dni stają się dłuższe, a temperatura na zewnątrz wyższa. To doskonały czas na zorganizowanie wypoczynku, szczególnie gdy majowe święta rozpoczynające ten miesiąc pozwolą nam na wykorzystanie tego czasu w pełni. Warto o tym pamiętać już teraz, ponieważ ten gorący termin może zostać zajęty przez inne osoby równie spragnione wypoczynku.

Ośrodek Wypoczynkowy "Polonez" wychodząc naprzeciw tym potrzebom, postarał się by pobyt w tym malowniczym mazurskim kurorcie był czasem wspominanym z radosnym uśmiechem. Uśmiechem goszczącym również na twarzach Waszych bliskich.

Jezioro Czarne, nad którym położony jest Ośrodek Wypoczynkowy "Polonez" to piękne miejsce na popołudniowe spacery, wycieczki rowerowe czy wyprawy na drugi brzeg jeziora na naszych sprzętach wodnych. Osoby aktywne fizyczne, znajdą tu również infrastrukturę sportową: dwa korty, boisko do gry w piłkę nożną i pełnowymiarowe boisko do plażowej piłki siatkowej.

Gdy aktywności dobiegną końca, na pewno zamarzycie o smakowitym posiłku. Obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego ze zmiennym menu pozwolą Wam najeść się do syta. Lecz czym byłaby majówka bez tradycyjnego grilla? Dlatego bez względu na to czy bardziej lubicie Państwo aromatyczne potrawy z naszego wiosennego barbaque, czy wolicie w świetle ciepłego ogniska podgrzewać nacięte kiełbaski, nasza oferta przewiduje obie możliwości.

Na czas naszej oferty majówkowej od 26.04 do 5.05 noclegi w pokojach dwuosobowych, wiosenne bufety śniadaniowe, obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego i w formie wiosennego grilla oraz mazurskie ognisko z pieczeniem kiełbasek wyniesie tylko 135 złotych za osobę!  Przy pobycie 4 dniowym i dłuższym, mamy dla Was 5% rabat.

Serdecznie zapraszamy na majówkę do Ośrodka Wypoczynkowego "Polonez"!

*Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij