Sławomir, Poparzeni Kawą Trzy, Stachursky, Ryszard Rynkowski, After Party czy Classic wystąpią w sierpniu w Mrągowie. Festiwal Weselnych Przebojów w amfiteatrze nad jeziorem Czos zapowiada się, więc bardzo ciekawie. Jeśli chcecie bawić się na największym weselu w Polsce, to spieszcie się – sprzedaż biletów już ruszyła!

W tym roku mrągowskie huczne wesele i poprawiny zaplanowano na 16 i 17 sierpnia. Pierwszego dnia podczas festiwalowych zaślubin usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Poparzeni Kawą Trzy, Ryszard Rynkowski, Mig, Classic, After Party, Piękni i Młodzi, Top Girls, Long&Junior, Exaited, Kordian, Masters i Bayer Full. Natomiast podczas sobotnich poprawin publiczność będzie się bawić przy przebojach takich gwiazd jak: Stachursky, Sławomir, Papa D, Francesco Napoli, Michał Wiśniewski, Defis, Teresa Werner, Mario Bischin, Andrzej Rybiński, Mejk, M-Power, Patrycja Runo, Andrzej Rosiewicz.

Wielką discopolową imprezę poprowadzi niepowtarzalna sceniczna para – Ela Romanowska i Rafał Maserak. Transmisja live z mrągowskiego amfiteatru w telewizji Polsat sprawi, że nie tylko Mrągowo, ale i cała Polska będzie mogła zaśpiewać największe weselne szlagiery.

Sprzedaż biletów na Festiwal Weselnych Przebojów już trwa, możecie je nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# mrągowo 2019-03-13 12:58
a kto zagra na dniach Mrągowa ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ARM 2019-03-14 20:47
burmistrz wszystkim na nerwach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Qwerty 2019-03-13 20:23
Ponoć wieczny bezrobotny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij