Budextan Oficerska

Stowarzyszenie PAKA ogłosiło, kto na żywo transmitować będzie tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową. Wiadomo już,że bezpośrednią relację z mrągowskiego amfiteatru przeprowadzi telewizja Polsat. Znani są także wykonawcy i już możemy powiedzieć, że trudno będzie powstrzymać się od śmiechu. Zobaczcie listę kabareciarzy, którzy zaprezentują się nad jeziorem Czos.

21. Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się 6 lipca w amfiteatrze nad jeziorem Czos. Tegoroczny letni wieczór z kabaretami pokaże, po raz pierwszy, telewizja Polsat.

Przypomnijmy. Współpraca organizatora - Stowarzyszenia PAKA i TVP trwała od 1999 roku, czyi od początku istnienia mrągowskiego kabaretonu. Do 2016 roku Mazurska Noc Kabaretowa transmitowana była, więc przez telewizyjną „Dwójkę”. W 2017i 2018 roku bezpośrednią relację mogliśmy oglądać w telewizji PULS.

Znani są także artyści, którzy zawitają do Mrągowa. Ze sceny mrągowskiego amfiteatru publiczność w dobry nastrój wprowadzać będą: Neo-Nówka, Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Katarzyna Pakosińska, FiFa-RaFa, Ewa Błachnio i Muzikanty, Ola Szwed, Olga Łasak oraz Laureaci 35. PAKI. Muzycznie całość oprawią The Jobers, a hasło przewodnie tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej brzmi „Mazurska jest kobietą!”.

Polska satyra w najlepszym wydaniu do obejrzenia w Mrągowie 6 lipca. Sprzedaż pierwszej puli biletów na 21. Mazurską Noc Kabaretową ruszy 20 marca o godz. 10:00. Zakupić je będzie można tylko za pośrednictwem stron www.paka.pl/bilety oraz www.biletynakabarety.pl.

red.


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij