Reprezentantki UKS Fight Club Mrągowo wróciły z Pucharu Europy Federacji WAK-1F w Sulejówku z trzema złotymi medalami. Gratulacje dziewczyny!

W miniony weekend, po raz pierwszy w Polsce, odbył się Puchar Europy Federacji WAK-1F. Areną sportowych zmagań był leżący na Mazowszu Sulejówek. Wśród blisko 200 zawodników z 10 krajów (m.in. Rosja, Gruzja) nie zabrakło dwóch zawodniczek z Mrągowa.

Sonia Klecan i Emilia Rawa - reprezentujące barwy UKS Fight Club Mrągowo pokazały klasę. Podopieczne Tomasza Bieńkowskiego wróciły z zawodów z trzema złotymi medalami.

– Pierwszego dnia odbyło się ważenie i trwała cisza przed burzą. Drugi dzień przyniósł ponad 120 walk na matach i na ringu. Trzeci dzień był dniem wielkich finałów. Poziom zawodników był naprawdę bardzo wysoki – podsumowuje zawody trener Tomasz Bieńkowski, który został wybrany na głównego sędziego walk K1 toczonych na ringu.

Wygrana naszych zawodniczek to ogromna motywacja do jeszcze cięższych treningów na sali, dodaje trener Bieńkowski. – Były to dwa dni ciężkiej pracy, walka za walka, werdykt za werdyktem. Nie zabrakło krwi czy interwencji pogotowia. Jestem dumny, że nasze kobiety powróciły w złocie.

Zawodniczki i zawodników UKS Fight Club Mrągowo będzie można zobaczyć na macie 18 maja podczas Pucharu Sztuk Walki w Mrągowie, a do tego czasu trwać będzie cykl przygotowawczy.

 

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij