Julia Kamińska, Katarzyna Żak, Mirosław Baka, Przemysław Sadowski i Jan Jankowski wystąpią na deskach Centrum Kultury i Turystyki. Mrągowscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć aktorów w spektaklu „Ostra Jazda”. Wydarzenie już 16 marca.

„Ostra jazda” Teatru Komedia z Warszawy to propozycja na marcowy wieczór. Spektakl będzie grany w Mrągowie już w sobotę 16 marca o godz. 18:00.

„Ostra jazda” to brawurowa komedia Norma Fostera z nieoczekiwaną pointą i znakomitą obsadą. W spektaklu występują: Julia Kamińska, Katarzyna Żak, Mirosław Baka, Przemysław Sadowski i Jan Jankowski, a reżyseruje Mirosław Połatyński.

Spektakl opowiada o tym, co się dzieje kiedy tracimy pracę? Bohaterowie "Ostrej jazdy", którzy z dnia na dzień utracili pracę, postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł - postanawiają zrealizować... film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich "aktorów" i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach...ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Bilety na spektakl „Ostra jazda” do nabycia na www.kupbilecik.pl


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij