Za nami tegoroczny Mrągowski Bal Biznesu. Jak co roku organizator, czyli Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze, przyznało nagrody wyróżniającym się firmom. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza firma - IQ Connect. Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia!

- W kategorii „Działalność społeczna” nagrodzono firmę FAN GAMES Janusza Szmigla.
- W kategorii „Wizja i innowacyjność” nagrodę odebrał Marcin Nosek, prezes firmy IQ Connect.
- W kategorii „Sukces” statuetka i pamiątkowe tablo powędrowały do firmy Hurtownia Papiernicza "U Witka", którą reprezentują Witold i Jana Siwik.

Dodatkowo MSG nagrodziło dwie firmy, które w tym roku obchodzą okrągłą rocznicę działalności. Wyróżnienia w tej kategorii trafiły do właścicieli firm: Diament i Węglewski.

Gratulacje nagrodzonym firmom złożył również burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski, który przekazał przedsiębiorcom drobne upominki i zapewnił, że samorząd Mrągowa zawsze będzie wspierał lokalny biznes i dbał o mrągowskich przedsiębiorców.
- Przedsięwzięcia, które podejmujecie na rzecz rozwoju własnych firm, służą także rozwojowi gospodarczemu naszemu miasta. Budujecie pozytywny wizerunek Mrągowa, dajecie pracę naszym mieszkańcom i za to serdecznie Wam dziękuję - powiedział burmistrz.

Bal Biznesu 2019. Fot. Marlena Bieleninik


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij