Książka pochodzącego z Mrągowa Kuby Kucharskiego została doceniona przez Internautów. „W uścisku Katriny” okazała się „Najlepszą książką roku 2018” w kategorii „Literatura faktu”.

Kubę Kucharskiego przedstawialiśmy już czytelnikom w reportażu opowiadającym o kulisach powstawania jego książki.

Teraz mamy przyjemność poinformować Was o jego sukcesie. Publikacja Kuby Kucharskiego została bowiem doceniona przez Internautów w głosowaniu organizowanym przez portal granice.pl. „W uścisku Katriny” została uznana za „Najlepszą książką roku 2018” w kategorii „Literatura faktu”.

Nagrodzona książka to szczegółowa relacja, niemalże dziennik z podróży i tragicznych wydarzeń spowodowanych huraganem. Gdyby opisywane wydarzenia nie miały miejsca w rzeczywistości, można byłoby powiedzieć, że stanowią one świetny materiał na wciągającą i trzymającą w napięciu powieść akcji. Książkę czyta się błyskawicznie, z zapartym tchem śledząc losy opisywanych osób. Trudno oderwać się od lektury. Autor udowadnia, że chociaż spełnianie marzeń warte jest poświęceń i niewygód, to zawsze warto wcześniej chłodno i zdroworozsądkowo podejść do proponowanych rozwiązań. Nie zawsze bowiem dopisywać nam będzie szczęście recenzja portalu granice.pl.

W głosowaniu książka Kuby Kucharskiego otrzymała identyczną liczbę głosów co książka to „W cudzych butach” Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Jody 2019-02-23 16:05
You made some really good points there. I checked on the internet for more info about
the issue and found most individuals will go along with your views on this website.Here is my site Automatic citrus juicers: http://hyylert.com/comment/html/?69913.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij