Książka pochodzącego z Mrągowa Kuby Kucharskiego została doceniona przez Internautów. „W uścisku Katriny” okazała się „Najlepszą książką roku 2018” w kategorii „Literatura faktu”.

Kubę Kucharskiego przedstawialiśmy już czytelnikom w reportażu opowiadającym o kulisach powstawania jego książki.

Teraz mamy przyjemność poinformować Was o jego sukcesie. Publikacja Kuby Kucharskiego została bowiem doceniona przez Internautów w głosowaniu organizowanym przez portal granice.pl. „W uścisku Katriny” została uznana za „Najlepszą książką roku 2018” w kategorii „Literatura faktu”.

Nagrodzona książka to szczegółowa relacja, niemalże dziennik z podróży i tragicznych wydarzeń spowodowanych huraganem. Gdyby opisywane wydarzenia nie miały miejsca w rzeczywistości, można byłoby powiedzieć, że stanowią one świetny materiał na wciągającą i trzymającą w napięciu powieść akcji. Książkę czyta się błyskawicznie, z zapartym tchem śledząc losy opisywanych osób. Trudno oderwać się od lektury. Autor udowadnia, że chociaż spełnianie marzeń warte jest poświęceń i niewygód, to zawsze warto wcześniej chłodno i zdroworozsądkowo podejść do proponowanych rozwiązań. Nie zawsze bowiem dopisywać nam będzie szczęście recenzja portalu granice.pl.

W głosowaniu książka Kuby Kucharskiego otrzymała identyczną liczbę głosów co książka to „W cudzych butach” Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej. Gratulujemy!

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij