Książka pochodzącego z Mrągowa Kuby Kucharskiego została doceniona przez Internautów. „W uścisku Katriny” okazała się „Najlepszą książką roku 2018” w kategorii „Literatura faktu”.

Kubę Kucharskiego przedstawialiśmy już czytelnikom w reportażu opowiadającym o kulisach powstawania jego książki.

Teraz mamy przyjemność poinformować Was o jego sukcesie. Publikacja Kuby Kucharskiego została bowiem doceniona przez Internautów w głosowaniu organizowanym przez portal granice.pl. „W uścisku Katriny” została uznana za „Najlepszą książką roku 2018” w kategorii „Literatura faktu”.

Nagrodzona książka to szczegółowa relacja, niemalże dziennik z podróży i tragicznych wydarzeń spowodowanych huraganem. Gdyby opisywane wydarzenia nie miały miejsca w rzeczywistości, można byłoby powiedzieć, że stanowią one świetny materiał na wciągającą i trzymającą w napięciu powieść akcji. Książkę czyta się błyskawicznie, z zapartym tchem śledząc losy opisywanych osób. Trudno oderwać się od lektury. Autor udowadnia, że chociaż spełnianie marzeń warte jest poświęceń i niewygód, to zawsze warto wcześniej chłodno i zdroworozsądkowo podejść do proponowanych rozwiązań. Nie zawsze bowiem dopisywać nam będzie szczęście recenzja portalu granice.pl.

W głosowaniu książka Kuby Kucharskiego otrzymała identyczną liczbę głosów co książka to „W cudzych butach” Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej. Gratulujemy!

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij