Początek roku to doskonały czas na dokładne zaplanowanie swojego wypoczynku. Gdy śnieg za oknem przypomina nam o nieprzyjemnej zimie, warto już teraz pomyśleć o relaksie w okresie wiosenno-letnim oraz szykujących się rodzinnych imprezach okolicznościowych. Gdy mróz puści, będziemy zaskoczeni brakiem miejsc w najpiękniejszym miejscu Mazur.

Jezioro Czarne w Mrągowie to wspaniałe miejsce łączące zalety mazurskiej głuszy z bliskością dostępnych atrakcji Mazur. Ośrodek Polonez mieszczący się tuż nad brzegiem tego pięknego miejsca, zachęca do porannej kąpieli przy nowych bezpiecznych pomostach, przystosowanych zarówno do relaksu wpław, jak i przybicia do nich wypożyczonym kajakiem lub rowerem wodnym. Sam ośrodek, poddany został wielu inwestycjom, po to by sprostać rosnącym wymaganiom naszych gości.

Przytulne pokoje, które w wakacje rozświetla ciepłe słońce, świetnie sprawdzą się w przypadku jednorazowego wypadu na Mazury, jak i w sytuacji, gdy chcielibyśmy ugościć naszych bliskich podczas wesela lub komunii. Mądre rozplanowanie ceremonii, pozwoli gościom cieszyć się niepowtarzalnym radosnym klimatem. Nowy design sali balowej, charakteryzuje się przestronnością, a liczba miejsc jest równie imponująca co sama sala - 200 miejsc w połączeniu z pięknym parkietem zapewni doskonałą zabawę. Gdy, mimo klimatyzowanej sali, zechcemy wyjść na zewnątrz, czekać tam będzie na nas grill i masywne drewniane ławy z widokiem na mazurski krajobraz.

Ośrodek Polonez wyposażony jest również w boisko do piłki nożnej, piłki koszykowej, siatkowej i kort tenisowy. Dzieci zdecydowanie będą miały gdzie się wyszaleć, a i mecz między dorosłymi zawodnikami na pewno zapisze się w pamięci graczy i publiczności.

Już dziś właściciele Ośrodka "Polonez" zapraszają do rezerwowania miejsc.

*Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij