Najlepsi przedsiębiorcy z Mrągowa zostaną ponownie nagrodzeni. Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze zaprasza na Bal Biznesu, który jest okazją nie tylko do spotkania się, ale także do nagrodzenia wyróżniających się rodzimych firm. W czyje ręce w tym roku trafią statuetki „Przedsiębiorcy Roku”, przekonamy się już 16 lutego. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w hotelu Mrągowo Resort&Spa.

Za działalność społeczną, wizję i innowacyjność oraz osiągane sukcesy mrągowskie przedsiębiorstwa zostaną po raz kolejny wyróżnione. Okazją do nagrodzenia rodzimych firm będzie Mrągowski Bal Biznesu, który od ponad 20 lat organizowany jest przez Mrągowski Stowarzyszenie Gospodarcze.

Podczas gali ogłoszeni zostaną laureaci nagród „Przedsiębiorca Roku” w kategoriach: „Działalność Społeczna”, „Wizja i Innowacyjność” oraz „Sukces”. Tradycją jest także wręczanie nagród firmom obchodzącym swoje jubileusze.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Doskonała zabawa, muzyka na żywo i pyszne potrawy serwowane przez kuchnię hotelu Mrągowo Resort&Spa gwarantowane. Rezerwować bilety można pod numerami: 691 555 760 lub 605 602 143.

Oprócz wyróżnienia najlepszych przedsiębiorców z Mrągowa i wspólnej zabawy tegoroczny Bal Biznesu będzie miał także wymiar charytatywny. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na leczenie i rehabilitację trenera Kazimierz Jachimowskiego.

– W tym roku zdecydowaliśmy się, aby bal miał cel charytatywny. Po głosowaniu przedsiębiorców zrzeszonych w MSG zapadła decyzja, by pomóc rodzinie Pana Kazimierza. Przygotujemy puszkę na dobrowolne datki i podczas imprezy będziemy opowiadać o tym, w jak trudnej sytuacji znalazł się trener Salętu Boże i jego rodzina. Będziemy także zachęcać gości do wrzucania pieniędzy. Liczymy, że uda nam się zebrać kwotę, która pomoże Panu Kazimierzowi w powrocie do zdrowia – mówi Lubomir Melnicki, wiceprezes MSG.

Tegoroczny Bal Biznesu zaplanowano na 16 lutego w hotelu Mrągowo Resort&Spa. Początek o 19:00.

 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij