Poniedziałek okazuje się nie być najlepszym dniem na drogach powiatu mrągowskiego. Jak poinformowała nas mrągowska policja, od rana doszło do czterech kolizji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do pierwszego zdarzenia drogowego doszło kilkanaście minut po godzinie 7:00 na ulicy Olsztyńskiej. Kierowca VW Crafter cofając, najechał na przód Citroena Berlingo. Kierowca volkswagena został ukarany mandatem.

Tuż po godzinie 10:00 na trasie na Świętą Lipkę kierowca Citroena podczas manewru mijania stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. W tym przypadku kierowca także został ukarany mandatem karnym.

Niespełna godzinę później przed wiaduktem w Nikutowie kierująca osobowym Renault, jadąc w kierunku Mikołajek, nie zachowała odpowiedniej odległości od poprzedzającego ją Opla i uderzyła w jego tył. Następnie odjechała z miejsca zdarzenia, jednak niedługo potem została zatrzymana przez policję i ukarana.

Wiadomość z ostatniej chwili, o 14:35 w Notyście Małym samochód wpadł do rowu. Czekamy na szczegółowe informacje od policji.

Niezależnie od warunków pogdowych policjanci apelują do kierowców o ostrożność.

red.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij