Policjanci mrągowskiej drogówki zatrzymali wczoraj 48-letniego kierowcę osobowej Skody, który spowodował kolizję. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za kierownicą osobowej Skody siedział 48-latek. Mężczyzna wczoraj po godz. 14:00 spowodował kolizję na ulicy Giżyckiej w Mrągowie, uderzając w tył osobowego Forda. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci sprawdzili stan trzeźwości 48-latka. Okazało się, że miał on w organizmie prawie promil alkoholu, co było przyczyną wykonania nieprawidłowego manewru.

Za jazdę pod wpływem alkoholu mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na co najmniej 3 lata i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł. 48-latek został ukarany za spowodowanie kolizji i stracił prawo jazdy kategorii A,B, T.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# kierowca 2019-01-09 15:37
A to nie ktoś od szoferów? Jest ślisko, a oni mają za nic znaki i warunki na drodze. Ostatnie prawie potrącili by mnie z dzieckiem na pasach :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Banaszek 2019-01-09 23:12
do kierowca-zastan ów się co piszesz.W SZOFERACH nie ma kierowcy,który by miał 48 lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jajo 2019-01-09 15:12
No tak niby korporacji nie jest winna a jak ksiądz zgwałci chłopca to przecież też jest jakiś tylko faceta mówią że to kościół jest cały zły a zrobił to jeden z nich to tylko przykład .Tak jak i oddalił jakiś polityk to jasne jest z jakiej partii pochodzi a nie że z jednej z nich .To miasto jest małe i wiadomo że tu jechał kierowca z korporacji Planeta ciekawi mnie to czy nie robił tego często że to nie jest jego pierwszy raz .Nie można wrzucać wszystkich taksówkarzy do jednego worka w był on z konkretnej firmy konie kropka .Tyle o tym się mówi kartofli nie woził tylko ludzi głupi i tyle Przecież mógł zadzwonić po kolegę z firmy to by go zawiózł ale jeżdżąc za takie stawki nędzne to nie stać lepiej na fazie jechać dziad nie taksówkarz .No i reżim w tej firmie jaki jest to może się bał zadzwonić bo wyrwał by karę bo tam to jest bardzo powszechne stało się i hu ma facet problem no i mega koszta czy to wszystko było warte tych 30zl za Taxi ? Myślę że nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zołza 2019-01-12 20:04
Panie jajo licz się ze słowami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEW STALIN-iec 2019-01-09 09:34
90% TAX-ARZY TO TAJNI WSPÓŁPRACOWNICY POLICJI. NIEKTÓRZY TO NAWET Z TYM SIE NIE KRYJĄ. TO ŻENUJĄCA I BARDZO BRZYDKIA FUNKCJA. KONFIDENCJA OD ZAWSZE BYŁA JEDNAKOWO ODBIERANA. ŁĄCZNIE Z TYMI, KTÓRZY INFORMACJE ODBIERAJĄ.
NIESTETY ZA INFORMACJE, NA WIELE ICH KOLIZJI Z PRAWEM ZOSTAJE PRZYMKNIĘTE OKO. I TU MAMY DOWOD TEGO, ŻE CZUJĄ SIE BEZKARNI . JEŻDŻĄ PO PIJAKU I BIJĄ CZŁOWIEKA. SKORO KORPORACJA NIE DAJE RADY UTRZYMAC PORZĄDKU W SWOICH SZEREGACH, NALEŻY JĄ ZLIKWIDOWAĆ. NATYCHMIAST.
TAK ZAŻĄDAŁABY OBECNA TOTALNA OPOZYCJA. BO TAKI JEJ CEL. ZWYCIĘSTWO POPRZEZ ATAK. BEZ PLANU, PROGRAMU DLA KRAJU,OBYWATELA .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zxcv 2019-01-08 14:02
Sama korporacja nie ma wpływu na to co zrobił ten gościu nikt go nie będzie kontrolował i jeździł za nim co robi w czasie prywatnym !! Wiec korporacja nie jest niczemu winna!! A ten gościu już się przejechał i sam się wyeliminowal!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowianin 2019-01-08 21:32
Cytuję Zxcv:
Sama korporacja nie ma wpływu na to co zrobił ten gościu nikt go nie będzie kontrolował i jeździł za nim co robi w czasie prywatnym !! Wiec korporacja nie jest niczemu winna!! A ten gościu już się przejechał i sam się wyeliminowal!!

korporacja może kontrolować ich stan trzeźwości a tym bardziej powinni skoro ma być on kierowcą i przewozić ludzi. Wyrywkowe kontrole już powinny wystarczyć aby kierowca odpuścił sobie albo wział tzw kacowe następnego dnia a nie stwarzać ryzyko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# PLANETA 2019-01-10 16:45
Kierowca nie był wtedy w pracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ziomal 2019-01-08 13:03
Są bezkarni. W zeszłym roku na os. Mazurskim mało że jeździł po pijaku to jeszcze pobił przechodnia bo ten zwrócił mu uwagę. Do dziś chodzi na wolności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Amator 2019-01-08 14:34
Hahaha i ten przechodzien na policję tego nie zglosil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mragowiak 2019-01-08 12:36
Był to kierowca z jednej z Mrągowskich korporacji o nazwie Planeta Taxi. Wielkie Brawa dla tego Pana!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianka 2019-01-08 14:05
Był... dobrze, że nikomu się nic nie stało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# czarna 2019-01-08 12:29
Szkoda słów wariatów w naszym mieście nie brakuje. Pijesz nie jedź. Robiac krzywde innym i samemu sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij