Zapewne są wśród naszych czytelniczek i czytelników tacy, którzy odchudzają się od poniedziałku albo od pierwszego, ustawiają sobie terminy np. schudnę przed urlopem i nic w tym dziwnego. Do tego grona możemy jeszcze dorzucić zrzucanie kilogramów jako postanowienie noworoczne. Zapoznajcie się ze wskazówkami, jak w 2019 roku pożegnać nadprogramowe kilogramy i przywitać szczupłą sylwetkę.

Nowy Rok kojarzy się przede wszystkim z nowymi postanowieniami. Niewątpliwie bardzo częstym zdaniem, które wypowiadamy, jest: muszę schudnąć! Bardzo zdeterminowani postanawiamy już zacząć walkę o siebie od początku stycznia. I tu zaczynają się schody. Nie możemy powiedzieć, że zaczniemy od pierwszego, gdyż odpoczywamy po imprezowej nocy sylwestrowej. Prawdopodobnie nie zaczniemy od 2 stycznia, ponieważ jest to środek tygodnia. Większość ma urlop w tych dniach, więc mówimy, że zaczniemy od poniedziałku. Jednak po weekendzie stwierdzamy, że bez znaczenia, który to poniedziałek, zacznę od następnego. I tak nasze mocne postanowienie przenosi się na kolejne miesiące. Wniosek? Z naszego postanowienia noworocznego zostaje tylko ,„muszę''. W takim razie, co robimy źle? Co powinniśmy zrobić, aby postanowienie noworoczne stało się rzeczywistością, a nie tylko ulotną myślą...

Cel, który sobie wyznaczasz, musi być konkretnie sprecyzowany. Na początek powiedz sobie, że „chciałabym/chciałbym schudnąć", zamiast „muszę". Zauważyłaś/eś różnicę? Następnie wyznacz sobie: ile kilogramów chciałbyś zgubić, w jakim czasie i jakim sposobem. Liczba kilogramów powinna być realna do osiągnięcia. Po pewnym czasie, kiedy poczujesz się gotowa/y, wprowadź aktywność fizyczną. Wystarczy 15 minut dziennie poświęcić na ćwiczenia, a później stopniowo zwiększać czas i intensywność. Zachęć do zmiany nawyków rodzinę oraz przyjaciół. Będzie Ci łatwiej ze wsparciem najbliższych, aniżeli miałabyś/miałbyś samotnie zmagać się z tą walką. To wszystko może nie wystarczyć w wytrwaniu postanowienia i utrzymaniu motywacji. Nie oszukujmy się, nie każdy jednak wie, w jaki sposób skutecznie i bezpowrotnie zgubić zbędne kilogramy. Często są stosowane diety głodówkowe, restrykcyjne, które pozwalają na szybką utratę wagi w krótkim czasie. Jednak są niebezpieczne dla zdrowia i powodują równie szybki powrót do dawnych kilogramów.

Warto się zastanowić, czy nie warto skorzystać z pomocy specjalisty, który ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę i pomoże w utrzymaniu motywacji. To właśnie spotkania z dietetykiem mogą zagwarantować sukces w dążeniu do wymarzonej sylwetki oraz polepszenia zdrowia. Jeżeli chciałbyś schudnąć, a nie wiesz co końca jak, do tego brakuje Ci motywacji, to mamy propozycję!

W Mrągowie na ulicy Królewieckiej, czeka na Ciebie dietetyk, który po zapoznaniu się z Twoimi nawykami i stanem zdrowia, wykona pomiary składu ciała i dopasuje odpowiednią dietę oraz suplementację. Zapoznasz się z zaleceniami dietetycznymi, dozwolonymi i zabronionymi produktami na diecie. Dowiesz się w jakich godzinach należy jeść posiłki i z czego powinny się składać, abyś nie czuł/a głodu i tracił/a zbędne kilogramy. Co tydzień będziesz otrzymywać nowe zalecenia, diety, przepisy oraz naturalną suplementację wspomagającą odchudzanie. Te wszystkie elementy połączone ze wsparciem dietetyka pomogą Ci skutecznie pożegnać się z niechcianymi kilogramami i bez efektu jojo! Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu! Nie jesteś przekonany/a? Pamiętaj, że możesz skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej w Naturhouse i rozwiać swoje wątpliwości. Nie musisz kupować kota w worku! Najpierw zobacz, oceń i zdecyduj.

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem wystarczy umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Królewiecka 7 11-700 Mrągowo

tel. 570 057 222

godziny otwarcia: poniedziałek : 11.00 - 19.00 wtorek, środa, czwartek: 10.00 - 18.00, piątek: 8.00 - 16.00


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

X Zamknij
X Zamknij