Zbliżający się okres Bożego Narodzenia, udzielił się dzieciom z Przedszkola Publicznego nr 1 "Stokrotka". Przepiękne przedstawienia przygotowane przez dzieci 20 grudnia, zachwyciły wszystkich zgromadzonych. Jasełkowym występom towarzyszył konkurs prac plastycznych. 

Grudzień jest miesiącem przepełnionym magiczną atmosferą. Możemy dostrzec migoczące światełka i kolorowe ozdoby. Wszystko to dowodzi, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które są rodzinnymi i ciepłymi świętami, pełnymi miłości i radości. 
 
W przedszkolu nr 1 "Stokrotka" okres przedświąteczny był niezwykle pracowity. Poszczególne grupy przedszkolne prezentowały zaproszonym rodzicom i gościom przedstawienia jasełkowe. W czwartek 21 grudnia, dzieci z grupy VI „Słoneczniki” prezentowały wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola „Jasełka” obrazujące narodziny Pana Jezusa. Występy dzieci były wspaniałe i fundowały każdemu widzowi moc wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. 
 
Po występach jasełkowych rozdane zostały nagrody uczestnikom konkursu  plastyczno- technicznego, pt. „Cud Bożego Narodzenia, czyli historia i polskie zwyczaje świąteczne”. Przepiękne prace przyniesione przez dzieci,  zdobią przedszkolny hol, przyciągając uwagę odwiedzających przedszkole rodziców i gości. 
 
Na terenie placówki została również przeprowadzona akcja charytatywna pod patronatem Stowarzyszenia „REMEDIUM”, koordynatorem akcji na terenie naszego przedszkola była nauczycielka pani Edyta Dębkowska. Akcja miała na celu zbiórkę pieniędzy dla potrzebującej rodziny z naszego miasta. Z przeprowadzonej zbiórki, na prośbę rodziny zostały zakupione: pralka, lodówka, odzież i obuwie dla dzieci.
 
Oprac. red.

Jasełka w "Stokrotce" - fot. archiwum przedszkola

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij