Zarządcy Ośrodka „Polonez” cieszą się nie tylko z wyjątkowo udanego sezonu letniego i całego roku, ale także z popularności balu sylwestrowego, na który miejsca rozeszły się w bardzo szybkim tempie.

Ośrodek „Polonez” w Mrągowie kolejny rok z rzędu polecał się na Sylwestra, ale tak szybkiego wysprzedania miejsc nie spodziewali się nawet zarządcy tego miejsca. Oferta spodobała się tak bardzo, że już w połowie listopada zabrakło miejsc, a na zabawę sylwestrową będą mogli liczyć jedynie Ci bardziej zapobiegliwi.

Żegnać stary i witać Nowy Rok nad jeziorem Czarnym witać będzie prawie 300 gości. W tym szczególnym dniu w roku bawić się na nowo wyremontowanej sali bankietowej będą zarówno stali bywalcy, jak i nowi goście. Cieszy nas, że nasi goście wracają do nas i chcą bawić się z nami po raz kolejny, a do tego zabierają swoich znajomych. Krąg zadowolonych z usług mrągowskiego „Poloneza” klientów poszerza się, co pokazuje, że nasza praca i starania mają sens, przyznają zarządcy ośrodka. W tym roku na balu sylwestrowym nad jeziorem Czarnym bawić się będą goście z Mrągowa i okolic, a także z najodleglejszych zakątków Polski.

„Polonez” kończyć będzie 2018 rok w poczuciu zadowolenia. Był to bardzo udany rok, sprzyjała pogoda, która przyciągała do Mrągowa uczestników kolonii i obozów oraz wczasowiczów, wszyscy oni chętnie korzystali z bazy noclegowej ośrodka „Polonez”. Tylko w tym roku ośrodek miał przyjemność gościć ponad 6 tysięcy wypoczywających.

Przypomnijmy, że zarządcy tego miejsca w ostatnim czasie odnowili bazę noclegową i doinwestowali w infrastrukturę, a w planach są kolejne inwestycje i zmiany. Dlatego już dziś ośrodek „Polonez” zaprasza szczególnie organizatorów obozów, kolonii czy zielonych szkół i zachęca do rezerwacji miejsc na nowy 2019 rok.

Nie zapominajmy, że jest to także idealne miejsce na organizacje wesel, komunii, chrzcin czy innych rodzinnych uroczystości. Odnowiona sala bankietowa przygotowana jest aby pomieścić nawet 200 gości. Jej nowoczesny design przyciąga wzrok, a zaplecze gastronomiczne zaspokajać podniebienia nawet największych krytyków kulinarnych. Jej ogromną zaletą jest także taras, na którym można w letnie dni zorganizować grilla czy przyjęcie. Dodatkowo ośrodek ma możliwość organizacji imprez plenerowych.

Zarządca i personel Ośrodka „Polonez” dziękują za udany 2018 rok i życzą wszystkim gościom i mieszkańcom Mrągowa spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym 2019 roku.


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij