Tuż po Walentynkach, 16 lutego o godz. 18:00 na scenie Centrum Kultury i Tutystyki wystąpią artyści z Fundacji AVANGART. Ich niesamowity występ sprawi, że końcówka karnawału w Mrągowie będzie prawdziwym świętem tańca, muzyki i śpiewu.

Wspaniałe utwory operetkowe, musicalowe oraz pieśni neapolitańskie zagoszczą na scenie mrągowskiego Centrum Kultury i Turystyki podczas koncertu "Zakochani w karnawale". Utalentowani artyści: Ewa Spanowska (sopran) i Dawid Kwieciński (tenor), którzy wystąpili już dla mrągowskiej publiczności w operetce "Księżniczka Czardasza". Artystom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny fundacji AVANGART oraz tancerze.

To nie pierwsza impreza organizowana przez fundację AVANGART. Wcześniej mogliśmy podziwiać ich przedsięwzięcie BELCANTO - świetnie przyjęty mazurski festiwal operowy, a całkiem niedawno projekt upamiętniający 100. rocznicę odzyskania niepodległości "Bez nich nie byłoby nas" oczarował mieszkańców feerią barw i pomysłem artystycznym łączącym różne formy artystyczne. Koncert "Zakochani w Karnawale" poprowadzi znany właśnie z tych imprez Jan Połowianiuk. 

Bilety na koncert "Zakochani w karnawale" do nabycia w recepcji CKiT (ul. Warszawska 26) oraz online za pośrednictwem ekobilet.pl i kupbilecik.pl.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij