Mrągowo po raz drugi ma szansę zdobycia dobroczynnych nagród w konkursie „Świeć z Energą”. Ruszyła jubileuszowa edycja ogólnopolskiego plebiscytu, w którym to mieszkańcy głosują na najładniej świątecznie przystrojone miasto w regionie. Nie zwlekajcie i oddawajcie głosy na nasze miasto!

W ubiegłorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Świeć z Energą” nasze miasto pokonało takie miasta jak Ełk czy Olsztyn i zostało ogłoszone najładniej oświetlonym miastem na Warmii i Mazurach. O tym, czy w tym roku Mrągowo wygra etap regionalny, a dobroczynne nagrody trafią w ręce potrzebujących mieszkańców, zdecydują Wasze głosy.

Przypomnijmy, zwycięzca regionalny otrzymuje przydatny sprzęt AGD o wartości 20 tys. zł, więc jest o co walczyć. To głosy mieszkańców i sympatyków zdecydują, które miasto zaświeci najładniej i zostanie mistrzem naszego województwa. Głosować możecie codziennie, wystarczy wysłać sms-a o treści SEM.49 pod numer 72355.

Pierwszy etap sms-owego głosowania potrwa do 7 stycznia 2019 roku. Następnie zwycięzcy w poszczególnych województwach powalczą o tytuł „Świetlnej stolicy Polski” i kolejne nagrody dla swoich mieszkańców.

red.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Ja 2018-12-21 08:16
Oj COS NIE TAK MRAGOWO NIBY 24!
A co wy niby media na okraglo i cisza ze AWARIA MULTIMEDII CO WY ZA WIADOMOSCI PISZECIE PISAC CO SIE DZIEJE BO CHYBA MRAGOWO ZYJE !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał 2018-12-20 14:24
Kurcze nie wiem jak to było możliwe że Mrągowo było ładniej oświetlone niż Olsztyn, Ełk nie mówiąc już o Giżycku. Oprócz reniferów z saniami i babki nic po za tym ciekawego nie było. Już miasto Giżycko czy nawet Kętrzyn były ładniej oświetlone. Mam nadzieję że na przyszły rok nowe władze i nowy Burmistrz oświetlą Mrągowo tak aby było najładniejsze ze wszystkich miast. Na ta Chwilę nie ma na co głosować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jola 2018-12-20 10:02
SEM49
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx 2018-12-19 22:28
SEM.49 Poszło
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grzegorz 2018-12-19 16:06
Coś chyba nie tak???
SEM49
Niepoprawna tresc wiadomosci. Sprobuj ponownie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał 2018-12-20 08:43
Cytuję Grzegorz:
Coś chyba nie tak???
SEM49
Niepoprawna tresc wiadomosci. Sprobuj ponownie.

SEM. 49
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafał 2018-12-20 12:28
SEM. 49
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij