Mrągowo po raz drugi ma szansę zdobycia dobroczynnych nagród w konkursie „Świeć z Energą”. Ruszyła jubileuszowa edycja ogólnopolskiego plebiscytu, w którym to mieszkańcy głosują na najładniej świątecznie przystrojone miasto w regionie. Nie zwlekajcie i oddawajcie głosy na nasze miasto!

W ubiegłorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Świeć z Energą” nasze miasto pokonało takie miasta jak Ełk czy Olsztyn i zostało ogłoszone najładniej oświetlonym miastem na Warmii i Mazurach. O tym, czy w tym roku Mrągowo wygra etap regionalny, a dobroczynne nagrody trafią w ręce potrzebujących mieszkańców, zdecydują Wasze głosy.

Przypomnijmy, zwycięzca regionalny otrzymuje przydatny sprzęt AGD o wartości 20 tys. zł, więc jest o co walczyć. To głosy mieszkańców i sympatyków zdecydują, które miasto zaświeci najładniej i zostanie mistrzem naszego województwa. Głosować możecie codziennie, wystarczy wysłać sms-a o treści SEM.49 pod numer 72355.

Pierwszy etap sms-owego głosowania potrwa do 7 stycznia 2019 roku. Następnie zwycięzcy w poszczególnych województwach powalczą o tytuł „Świetlnej stolicy Polski” i kolejne nagrody dla swoich mieszkańców.

red.


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij