Przywitać Nowy Rok „pod chmurką” będziecie mogli wspólnie z Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Miejski Sylwester rozpocznie się o 23:00, a tradycyjnie o północy na niebie rozbłysną fajerwerki.

W Mrągowie w sylwestrową noc znów pobawimy się na placu przed Centrum Kultury i Turystyki. Plenerowa impreza, podczas której mieszkańcy wspólnie przywitają Nowy Rok, rozpocznie się o 23:00. Przez godzinę bawić się będzie można przy dźwiękach znanych i lubianych hitów, a o północy przywitać Nowy Rok i obejrzeć noworoczny pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie pod Centrum Kultury i Turystyki.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Mieszkanka Mrągowa 2019-01-01 01:07
O północy dziś jak zaczęły się fajerwerki z kierunku północno-zachod niego na niebie nadleciał obiekt oświetlony czerwonymi światłami z jednym migającym białym. Wycofał się. Następnie pojawił się znów nad rynkiem jakby.Stał tak w powietrzu dobre 10 minut . Następnie odleciał w kierunku północno-zachod nim. Oczywiście był on nad Mrągowem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEW STALIN-iec 2019-01-01 05:02
MIESZKANKI MRĄGOWA.
APELUJĘ
NIE PIJCIE ALKOHOLU. NAWET W NOC SYLWESTROWĄ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kasia 2018-12-31 12:26
Powinna być impreza już od 20 w małym amfiteatrze do białego rana
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec 1 2018-12-31 18:38
I co tam będziesz robić, siedzieć, stać, a może tańczyć - gdzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# smiechnasali 2018-12-31 11:28
pokazali na czym im zależy mis toczył wojny z kww buła a teraz komitywa zal panie menadżerze od wf
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# smiechnasali 2018-12-31 11:27
z tą władzą zatrzymaliśmy się znowu na 20 lat nijakiego miasta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-12-31 11:02
Nowe władze nie popisały się.Znowu wątpliwa frajda dla mieszkańców ,czyli fajerwerki.Wyst raszone zwierzęta nie robią wrażenia na burmistrzu i jego świcie.Jako mieszkaniec Mrągowa i podatnik protestuje przeciw wydawaniu pieniędzy z kasy miejskiej , czytaj naszych podatków, na tego typu imprezy.Inne miasta potrafiły zrezygnować z fajerwerków.Mrą gowo wstydź się !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iceman 2018-12-31 15:33
A ja mam dość takich ludzi jak Ty. Jest Sylwester to ma być głośno i kolorowo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa 2018-12-31 17:07
Może być kolorowo i głośna muzyka, ale bez petard i fajerwerków. Iceman nie jesteś tolerancyjny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iceman 2018-12-31 19:23
Jak wasze futrzaki srają gdzie popadnie i szczekają o różnych porach dnia i nocy to jest ok? Przyjdzie teraz zapłata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# smiechnasali 2018-12-31 09:53
tak to jest jak Mrągowska inicjatywa społeczna łaczy sie z ludowcami oraz pisiorami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Echo 2018-12-30 22:12
Tyle miast rezygnuje z fajerwerkow w obawie o zdrowie zwierząt. To jedyna dobra i słuszna koncepcja. Czy naprawdę Mrągowo nie jest w stanie dołączyć do tej nowej świeckiej tradycji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iceman 2018-12-31 15:10
Zrezygnuj ze swojego życia. Jednego Janusza będzie mniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Istoty wrażliwe 2018-12-30 21:48
Współczuje mamusiom maleństw, właścicielom zwierzaków ... żal pieniędzy ..., a tylu jest potrzebujących - schronisko, chorych, ... Może spełnić marzenie kogoś ... ostanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec 1 2018-12-29 18:13
Co proponujesz w innej okrasie - dwa, trzy topowe zespoły, scenę, światła i nagłośnienie dla nich, obsługę techniczną, zabezpieczenie, pokaz fajerwerków lub laserów, dodaj tylko, że z podatków mieszkańców Mrągowa sporo na to trzeba będzie wydać. Stawki usług w tę noc idą co najmniej 2 razy w górę, a o honorariach artystów można poczytać w prasie.
Przy okazji, skąd masz informację, że faktura będzie od przewodnicząceg o.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEW STALIN-iec 2018-12-30 19:39
FAKTURA OD PRZEWODNICZĄCEG O BĘDZIE
PRZY OKAZJI.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec 2018-12-29 15:21
Niby nowa władza, a impreza typu " Przywitanie nowego roku" dalej w tej samej okrasie. Stasio może wpadnie może nie, przewodniczący Waldemar przywita mieszkańców lampką szampana a przy okazji wystawi fakturę dla miasta za zabezpieczenie rzekomej imprezy... Żałosne przywitanie na schodach CKiT.... Brawo brawo!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij