Centrum Kultury i Turystyki zaprasza serdecznie na Świąteczny Koncert w wykonaniu CHÓRU KAMERTON. Wydarzenie odbedzie się 22 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej CKiT. Wstęp wolny!

Wielkimi krokami zbliża się Święto Bożego Narodzenia, a wraz z nim Wigilia – magiczny dzień, „(…)tylko jeden w całym roku”. Już za chwilę w naszych domach na dobre zagości kolęda i wyjątkowa atmosfera w gronie najbliższych. Mimo, iż czas biegnie nieubłaganie, a lista spraw do zrobienia jest bardzo długa, zapraszamy Państwa na Koncert Świąteczny w wykonaniu Chóru Kamerton. Podczas muzycznego wieczoru przypomnimy sobie najpiękniejsze kolędy i pastorałki oraz piosenki z zimą w tle! Będzie radośnie i kolorowo, a momentami także refleksyjnie... bo takie właśnie są te nasze święta!

Na koncercie zaśpiewają dla Państwa: Barbara Brońkowska, Zofia Brzozowska, Zofia Książek, Irena Otkińska, Urszula Wołkowicz, Jadwiga Zera, Regina Bawirsz, Ewa Głowacka, Barbara Kozłowska, Barbara Morawska, Barbara Zalewska, Józef Łuński, Edward Orzech, Zbigniew Zdanowicz, Zdzisław Ziarkowski.

Cały wieczór poprowadzi Barbara Morawska, a o stroje chórzystów zadba Barbara Kozłowska.

Organizator – Centrum Kultury i Turystyki. Więcej informacji na www.ckit.mragowo.pl


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij