To będzie z pewnością spełnienie marzeń fanów Ani Wyszkoni. 11 stycznia wokalistka wystąpi na scenie mrągowskiego Centrum Kultury i Turystyki. Bilety na noworoczny koncert trafiły już do sprzedaży.

11 stycznia charyzmatyczna wokalistka po raz kolejny zawita do Mrągowa i wraz z zespołem zaprezentuje się na scenie Centrum Kultury i Turystyki. Koncert artystki rozpocznie się o 18:00. Jeśli chcecie znaleźć się na widowni, to nie zwlekajcie z zakupem biletów. Przedsprzedaż już ruszyła i potrwa do 24 grudnia.

Podczas koncertu z pewnością usłyszymy utwory z najnowszej płyty „Jestem tu nowa”, znane z anteny szlagiery „Czy ten pan i pani” „Wiem, ze tu jesteś” oraz najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Ania Wyszkoni z ponad 20-letnim dorobkiem jest jedną z najbardziej znanych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, a jej występ w Mrągowie zapewne zachwyci publiczność. To będzie porządna dawka dobrej muzyki.

Noworoczny koncert z udziałem artystki zainauguruje muzyczne wydarzenia w Mrągowie w 2019 roku. Bilety kupicie w recepcji CKiT w Mrągowie oraz za pośrednictwem ekobilet.pl oraz kupbilecik.pl. W przedsprzedaży za 55 zł, po 24 grudnia zapłacicie 65 zł.

 


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij