Mrągowianka Marta Kaczmarczyk znalazła się w gronie pięciu najpiękniejszych kobiet w kraju, zdobywając podczas wczorajszej gali tytuł czwartej wicemiss Polski 2018. Natomiast mikołajczanka Magdalena Bieńkowska startując w konkursie piękności Miss Supranational 2018, zdobyła tytuł II wicemiss.

Na co dzień studiuje pielęgniarstwo w Warszawie, wczoraj została ogłoszona piątą najpiękniejszą Polką. Pochodząca z Mrągowa Marta Kaczmarczyk wystartowała wczoraj w finale konkursu Miss Polski i zdobyła tytuł czwartej wicemiss.

Jej przygoda z wyborami najpiękniejszych Polek rozpoczęła się udziałem w konkursie Miss Warszawy, zostając I wicemiss Warszawy. Następnie był udział w ćwierćfinałach, które odbyły się w Łodzi, gdzie spośród kilkuset kandydatek wybrano 39. najpiękniejszych. Kolejnym etapem był półfinał w Kozienicach i tam Marta Kaczmarczyk zakwalifikowała się do finału, dołączając do grona 28 dziewczyn. Podczas wczorajszego finału godnie reprezentowała województwo mazowieckie i Mrągowo, które tego miała w sercu.

To nie jedyny sukces płci pięknej z naszego powiatu. Mikołajczanka Magdalena Bieńkowska, zdobywczyni tytułu Miss Polski w 2015 roku, wzięła udział w dziesiątej edycji konkursu Miss Supranational i zdobyła tytuł II wicemiss. Uroczysta gala odbyła się w ubiegły piątek w Krynicy-Zdroju. W zmaganiach o tytuł najpiękniejszej wystartowały 72 kobiety z całego świata. Mikołajczanka dostała się do ścisłej czołówki i zakończyła konkurs z tytułem II wicemiss.

Obu Paniom serdecznie gratulujemy!

mb


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij