Mrągowianka Marta Kaczmarczyk znalazła się w gronie pięciu najpiękniejszych kobiet w kraju, zdobywając podczas wczorajszej gali tytuł czwartej wicemiss Polski 2018. Natomiast mikołajczanka Magdalena Bieńkowska startując w konkursie piękności Miss Supranational 2018, zdobyła tytuł II wicemiss.

Na co dzień studiuje pielęgniarstwo w Warszawie, wczoraj została ogłoszona piątą najpiękniejszą Polką. Pochodząca z Mrągowa Marta Kaczmarczyk wystartowała wczoraj w finale konkursu Miss Polski i zdobyła tytuł czwartej wicemiss.

Jej przygoda z wyborami najpiękniejszych Polek rozpoczęła się udziałem w konkursie Miss Warszawy, zostając I wicemiss Warszawy. Następnie był udział w ćwierćfinałach, które odbyły się w Łodzi, gdzie spośród kilkuset kandydatek wybrano 39. najpiękniejszych. Kolejnym etapem był półfinał w Kozienicach i tam Marta Kaczmarczyk zakwalifikowała się do finału, dołączając do grona 28 dziewczyn. Podczas wczorajszego finału godnie reprezentowała województwo mazowieckie i Mrągowo, które tego miała w sercu.

To nie jedyny sukces płci pięknej z naszego powiatu. Mikołajczanka Magdalena Bieńkowska, zdobywczyni tytułu Miss Polski w 2015 roku, wzięła udział w dziesiątej edycji konkursu Miss Supranational i zdobyła tytuł II wicemiss. Uroczysta gala odbyła się w ubiegły piątek w Krynicy-Zdroju. W zmaganiach o tytuł najpiękniejszej wystartowały 72 kobiety z całego świata. Mikołajczanka dostała się do ścisłej czołówki i zakończyła konkurs z tytułem II wicemiss.

Obu Paniom serdecznie gratulujemy!

mb


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2018-12-11 07:04
Brawo dziewczyny wstyd autor notatki." Jej przygoda z wyborami najpiękniejszyc h Polek rozpoczęła się udziałem w konkursie Miss Warszawy, zostając I wicemiss Warszawy."- co to za potworek gramatyczny???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Napoleon (IP: 80.52.*.237) 2018-12-10 14:30
Doprawdy jest bardzo miło i sympatycznie mieszkać w takim terenie z którego są same miss. Jestem dumny. Gratuluje serdecznie zdobycia tytułów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij