Policjanci znależli Lexusa, którym poruszał się sprawca tragicznego wypadku z ubiegłego piątku. Auto z widocznymi uszkodzeniami zostało porzucone na terenie byłej żwirowni w powiecie olsztyńskim. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali pasażera, który uczestniczył w zdarzeniu i odpowie za nieudzielenie pomocy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie i Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie odnaleźli i zabezpieczyli samochód marki  Lexus, który uczestniczył w wypadku na DK16 między Bagienicami a Sorkwitami, o tragicznym zdarzeniu pisaliśmy tu. Auto z widocznymi uszkodzeniami kierowca porzucił na terenie byłej żwirowni w powiecie olsztyńskim.

W związku ze sprawą śmiertelnego potrącenia 67-letniego mężczyzny policjanci zatrzymali pasażera Lexusa, który uczestniczył w tym zdarzeniu. Postawiony mu został zarzut nieudzielenia pomocy oraz zarzut utrudniania postępowania karnego. Mieszkaniec powiatu olsztyńskiego zostanie zatrzymany w areszcie na czas trzech miesięcy.

Sprawca wypadku jest nadal poszukiwany. Teraz policja wystąpiła do Interpolu o pomoc w związku z ustaleniem danych właściciela samochodu.

Źródło: KWP Olsztyn

Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij