Fani jazdy na łyżwach mogą korzystać już z mrągowskiego lodowiska przy ulicy Bohaterów Warszawy. Mrągowska ślizgawka czynna jest od poniedziałku do niedzieli. Na miejscu oczywiście można wypożyczyć i naostrzyć łyżwy.

Pierwsi fani łyżwiarstwa pojawili się na mrągowskim lodowisku już wczoraj. Z miejskiej ślizgawki, która oficjalnie ruszyła 5 grudnia, można korzystać codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00, a w sobotę i niedzielę od 10:00 do 20:00. Jeśli wybieracie się na lodowisko to weźcie pod uwagę także zaplanowaną codzienne przerwę techniczną związaną z konserwacją obiektu (poniedziałek - piątek: 16:00-17:00, sobota - niedziela: 14:00-15:00). Przerwy mogą potrwać dłużej niż jedną godzinę co może wpłynąć na dostępności lodowiska. Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia tafli lodu.

Jedno wykupione wejście na lodowisko trwa godzinę. Bilet normalny kosztuje 5 zł (dorośli), a ulgowy 3 zł (młodzież i dzieci). Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów i na ich odpowiedzialność. W biurze wypożyczalni sprzętu można wykupić także karnet upoważniający do 10. wejść na lodowisko i/lub wypożyczenia sprzętu. Ulgowy karnet to koszt 24 złotych, a normalny - 40 złotych. Karnet jest ważny wraz z opłaconym paragonem. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dokumentu tożsamości.

Amatorzy białego szaleństwa, którzy nie mają własnych łyżew mogą wypożyczyć je na miejscu. Koszt dla osoby dorosłej wynosi 5 złotych, a dzieci i młodzież zapłacą 3 złote. Na miejscu możliwe jest także naostrzenie łyżew (5 złotych). W stawianiu pierwszych kroków na lodzie waszym dzieciom może pomóc pingwinek (wypożyczenie - 5 złotych), a w sprawnym działaniu lodowiska oraz zmniejszeniu ewentualnych kolejek przygotowanie odliczonych kwot. Zapraszamy zatem mieszkańców Mrągowa do korzystania z lodowiska. Partnerem przyjemnej jazdy na lodowisku jest Farmtrac Tractors Europe. Szczegółowy cennik wraz z regulaminem znajdziecie na SportZmieniaMrągowo.

red.

Słowa kluczowe:
lodowisko Mrągowo łyżwy wypożyczalnia 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Audra 2019-03-12 07:46
If there is a clothing change I stop and review my list.
It also was becoming clear that the news sites were not actually
news sites any kind of. Get all of the pieces on the spot without any thought to color
or fancy fonts.

my blog: candyb malaysia: https://www.shopkami.com/product/candy-b
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dillon 2018-12-10 17:24
See all present and previous events in Fortnite.Visit my blog post ... https://create.piktochart.com/output/34936104-free-v-bucks-generator-fortnite-battle-royale-real-method: https://create.piktochart.com/output/34936104-free-v-bucks-generator-fortnite-battle-royale-real-method
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij