Fani jazdy na łyżwach mogą korzystać już z mrągowskiego lodowiska przy ulicy Bohaterów Warszawy. Mrągowska ślizgawka czynna jest od poniedziałku do niedzieli. Na miejscu oczywiście można wypożyczyć i naostrzyć łyżwy.

Pierwsi fani łyżwiarstwa pojawili się na mrągowskim lodowisku już wczoraj. Z miejskiej ślizgawki, która oficjalnie ruszyła 5 grudnia, można korzystać codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00, a w sobotę i niedzielę od 10:00 do 20:00. Jeśli wybieracie się na lodowisko to weźcie pod uwagę także zaplanowaną codzienne przerwę techniczną związaną z konserwacją obiektu (poniedziałek - piątek: 16:00-17:00, sobota - niedziela: 14:00-15:00). Przerwy mogą potrwać dłużej niż jedną godzinę co może wpłynąć na dostępności lodowiska. Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia tafli lodu.

Jedno wykupione wejście na lodowisko trwa godzinę. Bilet normalny kosztuje 5 zł (dorośli), a ulgowy 3 zł (młodzież i dzieci). Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów i na ich odpowiedzialność. W biurze wypożyczalni sprzętu można wykupić także karnet upoważniający do 10. wejść na lodowisko i/lub wypożyczenia sprzętu. Ulgowy karnet to koszt 24 złotych, a normalny - 40 złotych. Karnet jest ważny wraz z opłaconym paragonem. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dokumentu tożsamości.

Amatorzy białego szaleństwa, którzy nie mają własnych łyżew mogą wypożyczyć je na miejscu. Koszt dla osoby dorosłej wynosi 5 złotych, a dzieci i młodzież zapłacą 3 złote. Na miejscu możliwe jest także naostrzenie łyżew (5 złotych). W stawianiu pierwszych kroków na lodzie waszym dzieciom może pomóc pingwinek (wypożyczenie - 5 złotych), a w sprawnym działaniu lodowiska oraz zmniejszeniu ewentualnych kolejek przygotowanie odliczonych kwot. Zapraszamy zatem mieszkańców Mrągowa do korzystania z lodowiska. Partnerem przyjemnej jazdy na lodowisku jest Farmtrac Tractors Europe. Szczegółowy cennik wraz z regulaminem znajdziecie na SportZmieniaMrągowo.

red.

Słowa kluczowe:
lodowisko Mrągowo łyżwy wypożyczalnia 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Dillon (IP: 45.35.*.147) 2018-12-10 17:24
See all present and previous events in Fortnite.Visit my blog post ... https://create.piktochart.com/output/34936104-free-v-bucks-generator-fortnite-battle-royale-real-method: https://create.piktochart.com/output/34936104-free-v-bucks-generator-fortnite-battle-royale-real-method
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij