Choć do stycznia pozostało jeszcze trochę czasu mrągowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już zwiera szyki. Obecnie trwa rekrutacja wolontariuszy, którzy chcą wziąć udział w finale akcji.

W 2019 roku tradycyjnie na początku stycznia, odbędzie się w naszym kraju Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, niesamowita akcja poruszająca serca ludzi nie tylko w naszym kraju. I będzie to już finał 27. raz z rzędu. Mrągowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pracę nad przyszłorocznym finałem rozpoczął już w połowie listopada.

W najbliższy piątek 7 grudnia odbędzie się kolejne już spotkanie z wolontariuszami, którzy chcą wziąć udział w mrągowskim finale. - Dołącz do nas i zagraj dla orkiestry światecznej pomocy - mówi Szef Mrągowskiego Sztabu Robert Wróbel - Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu w sali kameralnej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Początek o godzinie 16:00.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali.

Biuro Mrągowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (godz. otwarcia poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00). Jeśli chcecie być na bieżąco to zaglądajcie na fanpage mrągowskiego sztabu WOŚP

pj/ Mrągowski Sztab WOŚP

Słowa kluczowe:
wośp Mrągowo wolontariusze spotkanie sztab 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij