Już po raz 11. odbyły się w Mrągowie Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy. W ramach projektu zorganizowano Ogólnopolski Konkurs Piosenki, w którym wzięło udział 10 wykonawców. Statuetka GRAND PRIX Impresji powędrowała do Igi Kozackiej z Kłobucka.

Tegoroczna edycja Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy odbyła się w miniony weekend. Wydarzeniu towarzyszyły: wernisaż fotografii, spotkanie z Młodzieżowym Salonikiem Poezji i Ogólnopolski Konkurs Piosenki.

Jury w składzie Joanna Kondrat, Agnieszka Trzeciakiewicz, Dariusz Łukawski oraz Lech Gołębicki po burzliwych obradach zadecydowało:
Statuetka GRAND PRIX - nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł , ufundowana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, trafia do rąk IGI KOZACKIEJ.
II NAGRODA w wysokości 2000 zł ufundowana przez PolKrusz Zbigniew Wojno oraz szkolenie medialne z Dariusz Łukawskim powędrowało do KAMILI DAUKSZ.
III NAGRODA w wysokości 1000 zł oraz dwudniowa sesja z dostępem do pomieszczeń studyjnych oraz sprzętu najwyższej jakości w jednym z najwspanialszych miejsc do twórczych działań - światowej klasy studiu nagraniowym RecPublica Studio
przypadło zespołowi UGLA.
III NAGRODA w wysokości 1000 zł otrzymał zespół NEED MORE CLOUDS, który zdobył również nagrodę specjalną - debiut w nowym, innowacyjnym projekcie stworzonym przez wytwórnię i management Kayax - My Name Is New. Nagroda obejmuje wydanie singla, intensywną promocję utworu we wszystkich portalach streamingowych oraz na playlistach MNIN, wsparcie merytoryczne zespołu Kayax w zakresie obsługi social media, stron www oraz kreowania wizerunku scenicznego.
WYRÓŻNIENIE w wysokości 500 zł oraz zaproszenie do udziału w spotkaniach radiowych przypadło PATRYCJI MIZERSKIEJ.

Na koniec Konkursu wystąpił zespół Fisz Emade Tworzywa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, niebawem umieścimy reportaż video z Impresji!

Impresje Artystyczne Śpiewające Obrazy 2018. Konkurs, finał i koncert Fisz Emade Tworzywo. Fot. Paweł Krasowski, Marlena Bieleninik

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij