Już po raz 11. odbyły się w Mrągowie Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy. W ramach projektu zorganizowano Ogólnopolski Konkurs Piosenki, w którym wzięło udział 10 wykonawców. Statuetka GRAND PRIX Impresji powędrowała do Igi Kozackiej z Kłobucka.

Tegoroczna edycja Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy odbyła się w miniony weekend. Wydarzeniu towarzyszyły: wernisaż fotografii, spotkanie z Młodzieżowym Salonikiem Poezji i Ogólnopolski Konkurs Piosenki.

Jury w składzie Joanna Kondrat, Agnieszka Trzeciakiewicz, Dariusz Łukawski oraz Lech Gołębicki po burzliwych obradach zadecydowało:
Statuetka GRAND PRIX - nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł , ufundowana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, trafia do rąk IGI KOZACKIEJ.
II NAGRODA w wysokości 2000 zł ufundowana przez PolKrusz Zbigniew Wojno oraz szkolenie medialne z Dariusz Łukawskim powędrowało do KAMILI DAUKSZ.
III NAGRODA w wysokości 1000 zł oraz dwudniowa sesja z dostępem do pomieszczeń studyjnych oraz sprzętu najwyższej jakości w jednym z najwspanialszych miejsc do twórczych działań - światowej klasy studiu nagraniowym RecPublica Studio
przypadło zespołowi UGLA.
III NAGRODA w wysokości 1000 zł otrzymał zespół NEED MORE CLOUDS, który zdobył również nagrodę specjalną - debiut w nowym, innowacyjnym projekcie stworzonym przez wytwórnię i management Kayax - My Name Is New. Nagroda obejmuje wydanie singla, intensywną promocję utworu we wszystkich portalach streamingowych oraz na playlistach MNIN, wsparcie merytoryczne zespołu Kayax w zakresie obsługi social media, stron www oraz kreowania wizerunku scenicznego.
WYRÓŻNIENIE w wysokości 500 zł oraz zaproszenie do udziału w spotkaniach radiowych przypadło PATRYCJI MIZERSKIEJ.

Na koniec Konkursu wystąpił zespół Fisz Emade Tworzywa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, niebawem umieścimy reportaż video z Impresji!

Impresje Artystyczne Śpiewające Obrazy 2018. Konkurs, finał i koncert Fisz Emade Tworzywo. Fot. Paweł Krasowski, Marlena Bieleninik


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Kathrin (IP: 191.5.*.161) 2018-11-20 15:37
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for
any type of website (they approve all websites), for more details simply
search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Look at my homepage - BestCornell: https://FollowArthur.blogspot.se
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij